Вернутся на главную
Контакт-центр:
пн.- пт.: 8:00-17:00,
сб., вс.: выходные

* со стационарных - бесплатно по Украине
   с мобильных - согласно тарифу оператора

 

Каталог "АВТО ТА ЖИТЛО" - май `2006

25.05.2006

«Росава» на «Чайці»

Київський автодром «Чайка» - свідок і повноправний учасник багатьох значних подій автомобільного, і не тільки, життя столиці. 15 травня популярна траса цього автодрому стала місцем тестування новинки підприємства «Росава» - швидкісних шин ВС-59. Зазначимо, що ще ніколи асфальт «Чайки» не відчував на собі шини вітчизняного виробництва більш якісні, ніж ВС-59.
Перед тим як почалися випробування, слово взяв голова правління - генеральний директор ЗАТ «Росава» Роман Науменко. Він сказав: «Ми позиціонуємо себе як високотехнологічне підприємство України, продукція якого відповідає міжнародним нормам і стандартам. Два роки тому на «Росаві» було закуплено нове обладнання для проектування шин, програмне забезпечення і комплекс устаткування по виробництву шин. Шина, яка буде продемонстрована і протестована, - це наша технологічна розробка, первісток нашого нового обладнання».
Дощ, який йшов протягом усього дня, не обіцяв ВС-59 легких випробувань, але варто зазначити, що тест-драйв ці швидкісні шини пройшли на відмінно.
Незважаючи на негоду, випробування перетворилися в справжнє свято, де всі присутні змогли не тільки спостерігати за гонщиками, але й на практиці переконатися у високій якості нової продукції за кермом декількох автомобілів.
Оцінка ВС-59 експертами, які знайомі із попередніми моделями шин «Росава», була дуже високою. Більш м'яка і керована гума, особливо на мокрій дорозі, низький рівень шуму навіть при високих швидкостях, чіткість керування, поліпшене реагування, а також ефективний опір акваплануванню свідчать про якісно новий рівень шин. Експерти вважають, що вже зараз шини ВС-59 здатні конкурувати з провідними європейськими виробниками.
Якістю шин ВС-59 залишилися задоволені всі, навіть найвибагливіші гонщики. Щоб це підтвердити, приведемо слова одного з них - Юрія Протасова. Він сказав: «Поводиться, як м'яка гума, з м'яким складом. Мені сподобалося. У порівнянні з тими колесами, які «Росава» виробляла раніше, ця гума дійсно заслуговує на увагу. Вона вже може нарівні конкурувати з чеськими та польськими виробниками гуми...»
Сказане Юрієм Протасовим прокоментував Роман Науменко: «У своєму сегменті будемо конкурувати з усіма виробниками. Ми не декларуємо виробництво шин преміум-класу, вони для швидкісних великих автомобілів (понад 300 км/ч). Те, що ми зараз пропонуємо, це шини середнього медіум-класу, і вони досить гідно, я вважаю, будуть представляти вітчизняного виробника».
Доповнюючи слова голови правління - генерального директора «Росави», відзначимо сумісність шин ВС-59 з більшістю автомобілів, представлених на автомобільному ринку України, - Chevrolet, Mazda, Honda, Volkswagen, і багатьма іншими.