Вернутся на главную
Контакт-центр:
пн.- пт.: 8:00-17:00,
сб., вс.: выходные

* со стационарных - бесплатно по Украине
   с мобильных - согласно тарифу оператора

 

Каталог "АВТО ТА ЖИТЛО" - сентябрь `2006

28.09.2006

ROSAVA нове обладнання, нові можливості, нові шини!

Авто та житло15 вересня компанія «Росава» організувала прес-тур для журналістів відомих профільних видань, метою якого було ознайомлення з новими можливостями вітчизняного виробника шин, які дозволять перейти до випуску шин медіум-класу.
Під час проведення заходу було заявлено про модернізацію виробництва, розвиток підприємства і підвищення якості продукції. Для представників ЗМІ було організовано екскурсію по заводу за участю керівництва "Росави" та провідних спеціалістів.

Управлінська команда ЗАТ "Росава", яку у 2004 році очолив голова правління, генеральний директор Р. П. Науменко, впровадила на підприємстві сучасну систему управління. Звертаючись до присутніх, генеральний директор підвів деякі підсумки своєї діяльності на цій посаді: "Росава", яку ви побачите, це не та "Росава", яка була три роки тому. Підприємство розвивається в плані технічного прогресу. Сьогодні ми освоїли і вивели на ринок продукт медіум-класу, основним критерієм якого є рейтинг безпеки і комфорту. Це саме те, чого вимагають наші споживачі.
Авто та житлоМи зробили великий прорив вже на початковій стадії конструювання шин. Завдяки новим програмним комплексам з'явилася можливість тестувати кожну шину ще до її "технічної" появи на світ. Проектування шин на нашому підприємстві поставлено на рівні кращих світових виробників.
Щоб шина була якісно спроектована і зроблена, ми придбали нове обладнання. Воно дозволяє використовувати більш технологічну гуму, виробляти продукт зовсім іншого класу, іншого рівня. Також змінилась маркетингова концепція. Тепер у нас інший менеджмент, який розробив сучасні програми доступу на ринок. У ході роботи нової управлінської команди тільки за останні півтора року реалізовано ряд інвестиційних проектів. Сума інвестицій у виробництво склала 70 млн. грн."

Під час екскурсії гості також відвідали виставку якісно нової продукції - нове покоління шин європейської якості серії WQ, яку ЗАТ "Росава" пропонує до зимового сезону 2006-2007 рр. Сучасні малюнки протекторів, розроблені з використанням спеціалізованого програмного забезпечення. А щодо самого протектора, то він має більш технологічну гуму.
Вперше на "Росаві" став можливим випуск протектора з трьох технологічно вдосконалених сумішей гуми на новому універсальному протекторному агрегаті Triplex німецької фірми Berstorff. Тому нова шина набула додаткової міцності і м'якості, поліпшились зчіпні властивості з трасою. Нові шини зроблені з застосуванням конструкційних матеріалів: поліефірного корду та силіконаповнених гумових сумішей.

Нововведення, що відбулись на "Росаві" дозволяють випускати шини, які відповідають європейським стандартам. Технічний директор Даліба Олександр Анатолійович:"Сьогодні ми лідери шинного бізнесу в Україні. Виробляємо шини дійсно європейського рівня. Наші амбіції досить високі і ми прагнемо стати лідерами шинного ринку СНД.
Для цього потрібні дві складові. Перша - обладнання. Друга - наш; працівники, науково-технічний персонал. Тут нам не потрібно нічого змінювати, ми маємо кращих професіоналів у шинній галузі.
Процес виробництва шин не такий простий, яким він здається на перший погляд. Він починається з виготовлення гумової суміші. З 1 листопада 2005 року ми отримали в своє розпорядження найсучасніше змішувальне обладнання провідних світових представників. Це дає нам можливість робити гумові суміші, напівфабрикати високої якості.
Це підтверджують наші контракти і та продукція, яку ми сьогодні виробляємо. Універсальний протекторний агрегат німецької фірми Berstorff дав нам можливість підвищити якість напівфабрикатів, які випускаються, і, відповідно, поліпшити якість шин.
Також нами була розроблена п'ятирічна програма модернізації нашого підприємства, що дозволить нам зайняти гідне місце серед виробників шин".

У результаті іншого інвестиційного проекту в 2005 році у відділі конструювання шин було встановлено програму для проектування шин і прес-форм, а також програму попереднього розрахунку.

Авто та житлоЧерток Євген Юхимович (заступник начальника відділу конструювання шин): "За останні кілька років відділ конструювання шин здійснив гігантський стрибок. Наш відділ було повністю переобладнано. Були закуплені дві надпотужні програми: розрахункова програма "Каскад" (Росія) і Pro/ENGINEER (США).
Це програми, якими користуються Michlen, Pirelli, Bridgestone. Їхні основні переваги в тому, що вони дозволяють побудувати моделі шин і виконати їхній дизайн на комп'ютері, тобто пройти "віртуальна" усі стадії виробництва. Таким чином, вже в процесі проектування ми маємо можливість виключити помилки, що могли б виникнути при виготовленні продукції. Ми розраховуємо всі необхідні деформації, напруги, які виникають у кожній шині".

Сьогодні "Росава" займає лідируючі позиції з виробництва шин в Україні і є одним з провідних виробників цієї продукції в країнах СНД. 60% шин торговельної марки ROSAVA реалізується на українському ринку, інші 40% - у СНД, Прибалтиці, Європі, на Близькому Сході і в Африці.
Система управління якістю ЗАТ "Росава" пройшла сертифікацію на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Це означає, що вона забезпечує контроль над кожною стадією виробничого процесу і гарантує високу якість продукції, яка випускається підприємством.
Сьогодні "Росава" випускає більше 100 типорозмірів шин для легкових, легко-вантажних і вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, тролейбусів, сільськогосподарської техніки та напольного транспорту. У 2005 році розпочато виробництво великогабаритних шин. У 2006 році компанія перейшла до виробництва шин медіум-класу. Кожна шина проходить 100% вихідний контроль якості з виміром базових характеристик на обладнанні фірми Hoffman.
З урахуванням зростаючих вимог споживчого ринку й автомобільної промисловості на підприємстві ведеться постійна робота з розробки і постановки на виробництво нових видів продукції.
Розробки останніх років мають поліпшені споживчі характеристики. Особливу увагу при їх створенні було приділено зносостійкості і керованості. Шини виготовлені в повній відповідності до європейських вимог щодо якості і дизайну. Ключові характеристики нових шин ТМ "Росава" такі: сучасний малюнок протектора, висока керованість (навіть на мокрій дорозі), відсутність сторонніх шумових ефектів, високі швидкісні характеристики, економія палива в зимовий період.
Про високу якість продукції ЗАТ "Росава" свідчать численні вітчизняні і міжнародні нагороди.
У жовтні компанія планує відкриття сайта нової концепції і, у перше для "Росави", гарячої лінії.