Вернутся на главную
Контакт-центр:
пн.- пт.: 8:00-17:00,
сб., вс.: выходные

* со стационарных - бесплатно по Украине
   с мобильных - согласно тарифу оператора

 

Газета "Київська правда" - март `2007

13.03.2007

 

«Росава» «взуває» транспорт і взимку, і влітку

На недавній міжнародній ви­ставці в Києві закрите акціонер­не товариство "Росава" презен­тувало на суд відвідувачів 4 ос­новні групи шин для сільського­сподарської і дорожньо-буді­вельної техніки, а також ван­тажних, легковантажних і лег­кових автомобілів. Окрім про­дукції з торговою маркою "Rosava" були представлені і ве­ликогабаритні шини "Валса". Експозиція "Росави" площею 98 квадратних метрів приваблюва­ла до себе відвідувачів сучасним дизайном і витриманим корпо­ративним стилем. Як результат - понад 100 пропозицій про співпрацю, які за 3 дні роботи виставки надійшли майже з усіх регіонів України, а також країн СНД, Латвії, Угорщини, Фран­ції, Австрії.

Останнім часом ЗАТ "Ро­сава" значно розширило асор­тимент продукції за рахунок потужностей другого шинного заводу, - розповів жур­налістам голова правління та генеральний директор акціо­нерного товариства Роман Науменко. - Ми сертифікували виробництво великогабарит­них шин відповідно до міжнародного стандарту якості ISO 9001:2000. Застосування сучас­них технологій і використання нового обладнання дозволили випускати продукцію кращої якості, яка задовольняє вимоги наших партнерів і споживачів. Підтвердженням чому є і кількість укладених кон­трактів. Приміром, зовсім не­давно ми підписали угоду з російським комбайновим заво­дом "Ростсельмаш" на поста­чання шин для комбайнів "Дон". 

Поміж представлених на вис­тавці новинок особливу зацікав­леність викликали шини для лег­ковиків і сільгосптехніки: трак­торів ЮМЗ, МТЗ, К-701М і К-701МБ. А власників іномарок економ-класу ("Daewoo", "Chevrolet", "Skoda", а також нових моделей "ВАЗ"), безперечно, не залишила байдужими нова про­дукція медіум-класу - зимові шини серії WQ та літні SQ-201 Aqualine.

Петро ЗУБЕНКО.

Газета "Київська правда"

№27 від 13.03.2007