Вернутся на главную
Контакт-центр:
пн.- пт.: 8:00-17:00,
сб., вс.: выходные

* со стационарных - бесплатно по Украине
   с мобильных - согласно тарифу оператора

 

Новости

Соціальна програма до Дня захисників України

14.10.2016
     ПРАТ «РОСАВА», як соціально відповідальна компанія, продовжує реалізовувати «Програму захисту і підтримки», тих працівників,  які захищали і захищають суверенність нашої Батьківщини під час бойових дій в зоні АТО.  Саме  до 14 жовтя – Дня захисника України, адміністрацією компанії «РОСАВА» виділено понад 40 000 грн. для 83 працівників підприємства, які мобілізовані та  є  учасниками бойових дій в зоні АТО.
    Від імені всіх працівників компанії «РОСАВА» вітаємо вас зі святом мужності, сили, витримки і козацької завзятості!!! На ваші мужні плечі покладена особлива місія - боронити нашу країну від ворогів, захищати свої родини, стояти на варті справедливості і честі. Ми пишаємося тим, що й на нашому підприємстві є хлопці - Захисники, які сумлінно виконують свої чоловічі обов’язки перед громадою і суспільством!!! 
      Відтепер, 14 жовтня ми офіційно святкуємо національне свято День захисника України, яке поєднує в собі 2 наших  історичних українських свята -  День Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці. Тож бажаємо вам  міцного козацького здоров’я, терпіння, загартованного духу, мудрості. Щоб ваші родини жили в гармонії і достатку, а Козацька Покрова оберігала від будь-якої біди!!!