Історія

Історія українського виробника шин починається з заснованого в 1972 році Білоцерківського шинного заводу. З лютого 1972 року - його очолив Михайло Тимофійович Митрофанов. Під його керівництвом виробництво налагоджено зі значним випередженням термінів.

Один за одним виходили на проектну потужність цехи та підприємства шинного комбінату. Це був період небувалого ентузіазму! Завдяки досвіду та самовідданій праці наших співробітників ми стали найбільшим виробником шин в країнах колишноьго СРСР, а також одним з провідних в країнах СНД. Наша історія сповнена багатими традиціями, пам'ятними спогадами та енергією численних подій.

Енергія модернізації

2020 рік - робота підприємства в умовах карантинних заходів. Модернізація виробництва триває: запущений ще один шиноскладальний комплекс VMI (Нідерланди), запрацювала нова сучасна лінія інспекції якості Micro-poice (США), на якій значно розширено перелік визначених показників. Центральна заводська лабораторія оновлена сучасним обладнанням Gibitre (Італія), запущено в експлуатацію власне енергоджерело фірми VIESSMAN (Німеччина). Вперше наші шини відвантажені до Нової Зеландії та Австралії.

2021 рік – модернізація на виробництві великогабаритних шин – запрацював новий сучасний двостадійний комплекс зі складання агрошин від 24 до 42 дюймів від компанії PLASTSEA MACHINERI (КНР). На підприємстві не припиняється робота щодо удосконалення технологій та використання нових поколінь сировини для покращення технічних характеристик шин. Впроваджено нову систему ЄС з маркування шин. Вперше в історії компанії за 10 місяців до країн Європи відвантажено понад 1 000 000 шин легкової групи. Відкриті нові ринки збуту – Кіпр та Португалія. Запрацював офіційний інтернет-магазин https://rosava.shop

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.