Історія

Історія українського виробника шин починається з заснованого в 1972 році Білоцерківського шинного заводу. З лютого 1972 року - його очолив Михайло Тимофійович Митрофанов. Під його керівництвом виробництво налагоджено зі значним випередженням термінів.

Один за одним виходили на проектну потужність цехи та підприємства шинного комбінату. Це був період небувалого ентузіазму! Завдяки досвіду та самовідданій праці наших співробітників ми стали найбільшим виробником шин в країнах колишноьго СРСР, а також одним з провідних в країнах СНД. Наша історія сповнена багатими традиціями, пам'ятними спогадами та енергією численних подій.

Енергія ентузіазму

1972 рік, 22 грудня - близько п’ятої години ранку випущено першу білоцерківську шину; 26 грудня у підготовчому цеху виготовлено першу заправку білоцерківської гумової суміші, що дозволило випускати шини із стовідсотково власних напівфабрикатів.

1973 рік, 28 квітня - випущено стотисячну шину; 5 листопада – звулканізовано мільйонну автокамеру; 3 грудня – виготовлено мільйонну шину.

1974 рік – випущені перші автокамери на основі бутилкаучуку БК-1675. Освоєний випуск перших шин радіального типу.

1975 рік – стає до ладу завод гумотехнічни виробів.

1976 рік – комбінат перейменований у виробниче об’єднання шин і гумоазбестових виробів. Випущено десятимільйонну шину.

1979 рік – першу продукцію дав завод азбестових технічних виробів.

1980 рік – розпочинається спорудження шинного заводу№2, який має виготовляти шини для зернозбиральних комбайнів «Дон» («Ростсільмаш»).

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.