Історія

Історія українського виробника шин починається з заснованого в 1972 році Білоцерківського шинного заводу. З лютого 1972 року - його очолив Михайло Тимофійович Митрофанов. Під його керівництвом виробництво налагоджено зі значним випередженням термінів.

Один за одним виходили на проектну потужність цехи та підприємства шинного комбінату. Це був період небувалого ентузіазму! Завдяки досвіду та самовідданій праці наших співробітників ми стали найбільшим виробником шин в країнах колишноьго СРСР, а також одним з провідних в країнах СНД. Наша історія сповнена багатими традиціями, пам'ятними спогадами та енергією численних подій.

Енергія росту

1981 – 1985 роки – проводиться реконструкція легкового виробництва для переходу на виготовлення шин радіальної конструкції, фактично споруджується новий завод всередині вже діючого. В результаті реконструкції обсяги виробництва зросли більш ніж удвічі.

1987 рік – зі складу об’єднання виходять заводи азбестових та гумових технічних виробів. Підприємство одержує назву «Виробниче об’єднання «Білоцерківшина» і починає переходити на нову систему господарювання – повний господарський саморозрахунок та самофінансування.

1988 рік – на шинному заводі №2 введено в експлуатацію потужності на 300 тисяч шин для комбайна «Дон-1500».

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.