Історія

Історія українського виробника шин починається з заснованого в 1972 році Білоцерківського шинного заводу. З лютого 1972 року - його очолив Михайло Тимофійович Митрофанов. Під його керівництвом виробництво налагоджено зі значним випередженням термінів.

Один за одним виходили на проектну потужність цехи та підприємства шинного комбінату. Це був період небувалого ентузіазму! Завдяки досвіду та самовідданій праці наших співробітників ми стали найбільшим виробником шин в країнах колишноьго СРСР, а також одним з провідних в країнах СНД. Наша історія сповнена багатими традиціями, пам'ятними спогадами та енергією численних подій.

Енергія лідерства

2003 рік – система управління якістю ЗАТ «Росава» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Випускається більше 80 типорозмірів шин.

2005 рік – випускається понад 100 типорозмірів шин для автотранспорту і сільськогосподарської техніки. Розпочинає роботу виробництво великогабаритних шин.

2006 рік – розпочинається реалізація широкомасштабної інвестиційної програми модернізації виробництва. «Росава» випускає перші шини медіум-класу: ВС-59, QW-101, QW-102, QW-103.

2008 рік – у липні введено в експлуатацію компресорне і насосне обладнання компанії SAMSUNG. У серпні встановлено 10 форматорів-вулканізаторів нового покоління німецької фірми Harburg-Freudenberger. Наприкінці року у складальному цеху встановили кільцеробний агрегат «ЛІБЕПАЛ» словацької фірми VIPO.

2009 рік – стартував спільний з турецькими партнерами перший off-take проект під ТМ Herse. За основу нового продукту була прийнята шина моделі БС-49, «РОСАВА» одержала сертифікат Inmetro та вийшла на бразильський ринок.

2010 рік – здійснена поставка другої партії форматорів-вулканізаторів Harburg-Freudenberger. Влітку була презентована шина медіум-класу PREMIORRI Solazo.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.