Сертифікація продукції і системи менеджменту якості

З 2001 року наша система менеджменту якості отримала сертифікацію відповідно до ISO 9001. Вона включає всі необхідні методи для забезпечення задоволення клієнтів характеристиками випущеної нами продукції, а саме:
 • планування якості - визначення вимог споживача та розробка способів їх задоволення
 • контроль якості - спостереження за етапами проектування, виробництва, тестування й реалізацією шин з метою запобігання будь-яким експлуатаційним помилкам
 • забезпечення якості - створення у споживача впевненості в тому, що товар відповідає його очікуванням
 • поліпшення якості - аналіз продуктивності та систематичне поліпшення характеристик продукції
У 2016 році компанією QSCert Ukraine BV (Чехія) була проведена ресертифікація системи менеджменту якості на відповідність нормам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Ретельна перевірка стосувалася виробництва продукції та її відповідності законодавчим, нормативним вимогам і вимогам, які висувають безпосередньо споживачі, дилерська мережа, комплектуючі підприємства. Відзначено такі напрямки:
 • розробка інноваційних видів продукції
 • планування техніко-економічної діяльності
 • забезпечення сировиною
 • управління технологічними процесами і персоналом
 • ведення численної інфраструктури підприємства
 • метрологічне забезпечення
 • впровадження маркетингових проектів
 • управління програмним забезпеченням

Підсумок ресертифікаційного аудиту - видача сертифіката на систему менеджменту якості ПРАТ «Росава» за міжнародним стандартом ISO 9001:2015.

У 2015 році наша компанія успішно пройшла щорічну контрольну перевірку представником компанії TÜV SÜD Czech s.r.o., яка виступила від імені Інституту забезпечення якості IQA, Бразилія.

Під час інспекції проведено випробування легкових шин і шин для комерційного транспорту на відповідність нормам національних стандартів INMETRO, Бразилія, - Правил 165/2008 і 205/2008, оцінені технічна можливість проведення таких випробувань і високий рівень виробничого процесу.

Випробувальна лабораторія підприємства перевірена на відповідність міжнародному стандарту ISO / IEC 17025.

Оцінка системи менеджменту якості проводилася на відповідність нормам міжнародного стандарту ISO 9001.

Таким чином, ми підтвердили право на володіння сертифікатом відповідності шин та маркування продукції знаком ІNМЕТRО, а разом з тим - на реалізацію шин на ринках Бразилії.

У 2012 році з метою впровадження міжнародної технічної специфікації ISO / TS16949: 2009 топ-менеджери та головні спеціалісти компанії пройшли навчання статистичним методам управління процесами (SPC), аналізу вимірювальних систем (MSA), перспективного планування якості продукції (APQP), порядку проведення процедури схвалення процесу виробництва сировини підприємствами-постачальниками (PPAP) та проведення аналізу видів і наслідків потенційних відмов у продукції та процесів виробництва (FMEA).

З 2007 року наша система менеджменту якості була сертифікована у національній системі сертифікації УкрСЕПРО, що підтверджено Сертифікатом № UA2.044.2422-07. Перевірка проводилася аудиторами державного підприємства «Київоблстандартметрологія» (м. Біла Церква) на відповідність національному стандарту ДСТУ ISO 9001.

Сертифікати на шини у системі УкрСЕПРО були отримані шляхом визнання результатів випробувань шин в Чехії (м.Злін) та на підставі виданих на них відповідних документів - «Повідомлень про офіційне затвердження типу».

Таким чином, дія сертифікату на систему менеджменту якості підтверджує системне забезпечення якості виробництва всіх видів продукції, що випускається: шини для легкових, легких вантажних, вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки і підлогового транспорту, а також на продукцію виробництва великогабаритних шин.

З 2015 року ми також працюємо в умовах норм сертифікації Митного союзу.

Також наша продукція відповідає європейським вимогам Правил 30 ЄЕК ООН, 54 ЄЕК ООН, 106 ЄЕК ООН, 117 ЄЕК ООН (Республіка Чехія).

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.