1 000 000 шин до Європи за 10 місяців

30.11.2021

ВПЕРШЕ в історії нашої компанії в межах року ми досягли показника —  ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ШИН на ринки країн Європи. Так, шини ТМ Premiorri та ТМ Rosava здійснили стрімкий прорив у продажах на європейський ринок — за 10 місяців 2021 року ми відвантажили понад 1 000 000 штук шин легкової групи. І це ще не межа… адже до кінця року ще є час… і ця цифра постійно зростає. 

Ще п’ять років тому ніхто навіть подумати не міг, що українські шини вийдуть на такий об’єм відвантажень. 

У порівнянні з аналогічним періодом 2020 року постачання до Європи зросли у 2,5 раза, або на 150%. У 2021 році серед нових для нас європейських ринків збуту з’явилися Кіпр та Португалія. 


 • Польща та Словаччина — у 3 рази, у порівнянні з 2020 р.;
 • Франція — на 126 %;
 • Великобританія  — на 41%; 
 • Румунія — на 36 %.  


  Динаміка продажів у Європу асоціюється з відомим принципом Парето, коли 20% докладених зусиль забезпечують 80% результату. Так, в нашому випадку три компанії  роблять 80% всіх продажів, і все це завдяки розвинутій логістиці цих компаній, їхнім партнерським зв’язкам, нашому асортименту, а також влучній лінійці типорозмірів. Проте, головне — якість, що відповідає і сертифікаційним вимогам європейських країн, і очікуванням пересічних автомобілістів. Це дозволяє нам покривати наймасовіші ринки Європейського Союзу, такі як Німеччина та Італія. 

  Попри складні умови пандемії світового тренду, здорожчання сировини для виробництва шин і логістичних затрат, глобальної кризи вантажоперевезень, наші продажі шин в цілому за 10 місяців поточного року зросли на 22%, з них по шинах для:

   • легкових авто — 15%;
   • причепів до легкових авто — 92%;
   • легковантажних авто — 31%;
   • агромашин — 7%.


   Враховуючи те, що ми вчасно змогли перелаштуватися згідно з новими правилами ринку, а всі підрозділи підприємства адаптувалися до нових умов, на ринку так само залишається в дефіциті наші шини по групах агро-, легковантажних, деяких розмірів вантажних, а також легкових шин великих дюймів (17-20  дюймів всіх моделей шин Premiorri). 

   Також слід зазначити, що продажі високомаржинальних шин 17-20 дюймів, які стали найбажанішими для всіх виробників у 2021 р., зросли на 91%.


   Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.