45 років на дорогах світу!

26.12.2017

Компанія «РОСАВА» зустріла свій ювілей не просто яскравими святкуваннями, а й високими результатами, масштабною модернізацією виробництва, новими моделями та типорозмірами шин, потрійною злагодженою роботою усіх підрозділів. Тому й урочистості, які відбулися у Палаці культури шинників, стали своєрідним звітом успішної роботи.

Цього дня до «РОСАВИ» завітали європейські та вітчизняні дилери, представники основних постачальників сировини з усього світу, а також посланці підприємств-виробників обладнання для виробництва шин.

З вітальним словом до працівників підприємства та численних гостей звернувся голова правління-генеральний директор Олександр Даліба. Він наголосив на вагомих досягненнях компанії, подякував ветеранам підприємства, завдяки яким закладені основи виробництва шин та вручив почесні грамоти і грошові премії нинішнім кращим виробничникам за високий професіоналізм та вагомий внесок у освоєння потужностей виробництва.

Усіх присутніх з нагоди 45-річного ювілею привітав міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.

Українських шинників також відзначила профспілка працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України. Її представник – голова Київської обласної ради профспілки Віктор Кисіль – вручив працівникам «РОСАВИ» грамоти та грошові премії.

Не залишила поза увагою вітчизняне шинне виробництво і Федерація профспілок України, нагородивши кращих працівників нагрудним знаком «Профспілкова звитяга» та грошовою премією.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.