Автоексперти дали пораду, як правильно обрати шини на зиму

14.01.2021

Автовласники все частіше надають перевагу зимовим шинам вітчизняного виробника. Багато автолюбителів зупиняють свій вибір на моделі PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus, оптимальна для української зими - для теплої, як в Центральній Європі, так і сніжною і крижаною, як в Скандинавії.

Аби безпечно їздити зимовими дорогами водії ретельніше обирають сезонні покришки для своїх автівок. Для багатьох співвідношення ціни та якості виходить на перший план. Водії частіше звертають увагу на вартість товару, його відповідність заявленим характеристикам. Багато автовласників стали обирати вітчизняні шини. Автоексперт Юрій Дацик більше 10 років займається тестуванням шин. Цього сезону свій вибір зупинив на моделі PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus. Каже, перші враження позитивні — збалансовані характеристики, гарні гальмівні якості та упевнене керування автомобілем.


Юрій вважає, що шина оптимальна для української зими, яка може бути теплою, як в Центральній Європі, так і сніжною і крижаною, як в Скандинавії: “На льоду та на снігу це абсолютно прогнозована шина, дозволяє досить впевнено відчувати автомобіль. На дорозі не кидає з боку в бік. Якогось негативу, що стосується ходових якостей, я не виявив”.

Автолюбитель Дмитро Чабан також радить звертати  увагу на протектор скандинавського типу. Каже, його 9-ти міліметрова глибина забезпечує високе зчеплення з дорожнім покриття за будь-яких погодних умов — на мінливих, обледенілих чи засніжених поверхнях.

“Мені подобається асиметричний малюнок протектора. У нього збалансовані характеристики. Зима може бути і теплою, і зі сніговими наметами. Я підбирав шину, щоб по-перше вона була не дорогою. А також щоб вона відповідала усередненим характеристикам”, - розповідає Дмитро.

Автовласник Юрія Нечипорук при заміні свого авто також зіштовхнувся з вибором сезонної шини напередодні зими. Вирішив зупинитись на варіанті PREMIORRI VIMERO-SUV. Гума всесезонна, розрахована на м'яку зиму в країнах Європи. Втім, за словами Юрія, особливої різниці із зимовою шиною не помітив. Вже пройшов бойове випробування у найскладніших погодних умовах — при повному обледенінні.

Зимові шини PREMIORRI ViaMaggiore Z Plus випускаються з діаметром обода від 15 до 18 дюймів. Під час створення моделі особливий акцент був зосереджений на високому зчеплені з дорожнім покриттям за будь-яких погодних умов. Така універсальність досягається завдяки розділеному на 3 частини рисунку протектора, виготовленого з інноваційної гумової суміші, оптимізованої з полімерним складом. Тому протектор зберігає еластичність в умовах низьких температур. Зимова силіка, спеціально розроблена французькою компанією для такого типу шин, що забезпечує максимальне зчеплення із засніженою та зледенілою поверхнями.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.