«Бережи українське – носи вишиванку!»

21.05.2020

«Бережи українське – носи вишиванку!» - відомий вислів Лесі Українки став крилатим. Й справді, для українців вишиванка це не просто святковий одяг, це збереження цінностей та їх популяризація. Сьогодні разом з нами святкує близько 60 країн, а це мільйони українців, які роз`їхалися по світу, але не втрачають своє коріння, пишаються походженням і гордо одягають вишиті сорочки.

Компанія ROSAVA вже 5 років підтримує одне з найсамобутніших свят української культури. Цього дня наші працівники, як то кажуть, і справді йдуть «на роботу, як на свято». Сотні людей, вбрані у різнобарвні вишиванки, прямують до прохідних заводу, як завжди вітаються, але при цьому абсолютно всі у піднесеному настрої і з посмішкою!

Звичайно, адже вишиванка для українця була й лишається оберегом, святинею, місточком між поколіннями. Кожна вишита сорочка особлива і відрізняється від інших технікою та орнаментом, фасоном і кольором.

Так само і люди на нашому підприємстві - зібрані з усієї України спеціалісти – всі різні, але єдині в прагненні продовжувати українські традиції, виражати свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість.

Носити вишиванку – модно! Це підтверджують світові зірки, які одягають вишиванки навіть на червоні хідники: Сандра Баллок, Міла Куніс, Джекі Чан, Ніколь Кідман, Холлі Беррі, Адель і принцеса Данії.

А у вас є вишиванка? Не ховайте її у шафах та на антресолях! Діставайте, вдягайте та фотографуйтеся!

Покажіть своє національне вбрання ВСІМ!

Вишиванка підкорює світ. Будьмо в тренді.

ЦІКАВО: Для центру України характерні чорно-білі сорочки, на Полтавщині колись носили сорочки білі з білою вишивкою, на Волині і Чернігівщині - сорочки з червоно-білою вишивкою. Найбільш кольорові і яскраві вишиванки створювали умільці на півдні України, а також в Карпатах і Закарпатті, на Буковині і Гуцульщині.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.