БІЛА ЦЕРКВА відсвяткувала своє 989-річчя гучно і цікаво!

21.09.2021

Наша компанія — одне з найбільших підприємств не тільки Білої Церкви, але й країни, постійний і почесний учасник свят міста! Тож ми доклали чимало творчих і фізичних зусиль, щоб потішити білоцерківців. І нам це вдалося! 

Гості нашої локації, а це близько 500 людей, охоче фотографувалися. Підвищений інтерес викликали наші великогабаритні шини  для комбайнів (це і не дивно  в повсякденно житті рідко можна зустріти ШИНИ вище людського зросту)! Спеціально до свята ми підготували номер нашої корпоративної газети «Мій шинний», тож всі охочі могли дізнатися більше про роботу підприємства.   

На наш стенд також завітав і мер міста Геннадій Дикий. Він поспілкувався з технічним директором компанії Ігорем Логвиненком, який провів короткий екскурс по асортиментній лінійці та поділився здобутками та майбутніми планами з очільником Білої Церкви. 

Особливим місцем відвідин став ставок, виготовлений із сільськогосподарської шини 9,5R32 моделі. Юні риболови годинами ловили рибку і за свої старання отримували вітамінні та брендовані подарунки від нашої компанії. 


МИ БУЛИ ПРИЄМНО ВРАЖЕНІ! Інтерес до вітчизняних шин серед білоцерківців та гостей міста підвищився. Люди ставили багато питань, цікавилися асортиментом і ділилися досвідом експлуатації шин. А ті, хто ще не придбав комплект гуми від TM ROSAVA або PREMIORRI – отримували подарунковий купон зі знижкою -10%. Акція діятиме протягом місяця, з 18.09 до 18.10. у фірмових магазинах нашого міста! 

ДЛЯ ТИХ, хто ще має сумніви чи працює завод, бо й такі були, впевнено відповідаємо - ТАК! Щобільше, не зупиняємося на жодну хвилину — виробництво працює цілодобово! А все для того, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. До речі, якість нашої продукції однаково відмінна як для експорту (а це 70% від всієї продукції у 2021 р.), так і для українського ринку (всі вони виробляються на єдиних виробничих лініях).

ЦІКАВО, що наш стенд став місцем зустрічі ветеранів нашого підприємства та колишніх працівників. Вони з трепетом підходили до сучасних шин, ностальгуючи вдихали запахи гуми та згадували молоді роки. 

НАМ ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ! Якщо ви бажаєте стати частиною команди нашої компанії, запрошуємо спеціалістів у виробничі цехи отримати такі професії: складальник покришок, перезаряд ник, вулканізаторник, електромонтер та інші! Детально з переліком вакансій можна ознайомитися  на нашому сайті.

ДЯКУЄМО всім, хто відвідав нашу локацію і розділив День народження Білої Церкви з нами! Слідкуйте за нашими новинами, а поки пропонуємо повернутися в суботній день, переглянувши фото!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.