Бізнес-симбіоз: Туніс-Лівія-Україна

10.11.2020

Партнерство — важлива частина розвитку бізнесу. В  реаліях сьогодення, за умов обмежень на міжнародні візити у світі нам вдвічі приємно зустрічати партнерів - найбільшого дистриб`ютора в країнах Північної Африки.

Представники компанії ADA з Тунісу і  Libyan Roads Company субдилера з Лівії виявили бажання особисто відвідати український завод, оглянути потужності, ознайомитися з процесами виготовлення шин.

Тож у супроводі заступника директора комерційного, Павла Пуськова, гості ознайомилися з усіма етапами створення шини, побували на виробничих майданчиках, у випробувальній лабораторії, поспілкувалися зі спеціалістами та висловили свої побажання щодо нових розробок. Вони зазначили, якими б хотіли бачити майбутні  нові моделі шин щодо рисунка протектора та типорозмірів для спекотного північно-африканського регіону. 

Компанії вже не перший рік є нашими надійними партнерами. Ми цінуємо цю довіру і справно виконуємо всі договірні зобов`язання. Щороку відправляємо більше, ніж 100 тисяч легкових шин до країн Північної Африки. 

Наші партнери були вражені масштабами і рівнем виробництва. Під час зустрічі вони зазначили, що саме наш бренд у порівнянні з європейськими, входить у п`ятірку кращих за результатами продажів у їхніх регіонах. Водії з Африки добре знайомі з українськими шинами і надають їм перевагу.

Відтепер маємо нові контракти та угоди на поставку шин в 2021 році. І чекаємо нових зустрічей з нашими партнерами. Адже, як доводить практика, це можливо навіть в умовах пандемії з дотримання всіх карантинних заходів.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.