День донора: допомога іншим - кращий показник людяності

10.09.2020

Щорічно в Україні донорської крові чи її компонентів потребують 1,5 мільйона людей. Найбільше – пацієнти із серцево-судинними та онкозахворюваннями, особи, що потрапили в ДТП, жінки під час пологів.

Надзвичайно гостре питання донорства ускладнилось через пандемію COVID-19. З офіційних джерел відомо, що в лікарнях створився дефіцит донорської крові. Запаси знизилися в кілька разів.

Тож ROSAVA підтримала пропозицію КНП КОР «Київський обласний центр служби крові» і спільно організували «Дні Донора», що проводились з 8 по 10 вересня на базі заводського здоровпункту. Фахівці обласного центру службі крові забезпечили його необхідним обладнанням та провели безпечний забір крові.

Розуміючи постійну необхідність донорської крові, в акції добровільно взяли участь 121 працівник заводу, попередньо пройшовши медичне обстеження. Серед учасників – досвідчені донори, які своїм прикладом не лише популяризували шляхетну справу з порятунку людей, а й долучили до донорського руху колег «новачків». 

Адміністрація підприємства організувала надання донору чаю та випічки (булку та печиво) до проведення процедури, а після забору крові донор отримав комплексний безкоштовний обід від підприємства та  винагороду від держави.

Для підприємства участь в акції «День донора» стала доброю традицією  й проводиться протягом багатьох років кілька разів на рік.

ROSAVA пишається своїми працівниками-донорами – Людьми з великої літери, які за власним бажанням здають кров і рятують інші життя! 

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.