День охорони праці

28.04.2017

Указом президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 в нашій країні щорічно 28 квітня офіційно відзначається День охорони праці.

Темою  Всесвітнього дня охорони праці у 2017 році є «Удосконалення збору і використання даних про безпеку та гігієну праці».

На ПрАТ «Росава» тиждень охорони праці тривав  з 18 по 26 квітня 2017 року. Проаналізована робота основних і допоміжних цехів з питань охорони праці за період з квітня 2016 по квітень 2017 року та відзначені кращі працівники й підрозділи.


Головне управління Держпраці в Київській області, виконавча дирекція Фонду соціального захисту від нещасних випадків в Білоцерківському районі, Київська обласна рада профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України також відзначили позитивну роботу з питань охорони праці на підприємстві і нагородили почесними грамотами працівників підприємства.


  1. Проведення круглого столу з питань удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.
  2. Нагородження керівником підприємства кращого основного технологічного цеху - автокамерного цеху
  3. Проведення наради при голові правління - генеральному директорі з керівниками структурних підрозділів з нагоди Дня охорони праці в Україні.
  4. Нагородження керівником підприємства кращого підрозділу загального призначення - вимірювальної санітарно-промислової лабораторії
  5. Нагородження кращого працівника виконавчою дирекцією
  6. Фонду соціального захисту від нещасних випадків в Білоцерківському районі
Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.