ДИВОВИЖНЕ - ПОРУЧ: ТЕСТ ЗИМОВИХ ШИН PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS

28.12.2020

Ми надовго запам'ятаємо 2020-й рік, який всерйоз змінив розклади на планеті. Кардинально змінився світ, спосіб життя, ставлення до багатьох речей і, звичайно, купівельні переваги.

Люди буквально у всіх країнах, і в Україні в тому числі, стали звертати особливу увагу на вартість товару і прискіпливо цікавитися, чи відповідають його заявлені характеристики. Адже грошей у народу більше не стало - зовсім навпаки.Тому співвідношення ціна/якість впевнено виходить на перший план, розсіюючи туман порожніх багатослівних обіцянок, що атакують нас зі спливаючих віконець і рекламних пауз. Справжній імідж сьогодні створює не солодкоголоса реклама, а користувачі. Люди, особисто переконалися у перевагах тієї чи іншої продукції і поділилися своїми відгуками з іншими.

Саме так і кується істинно народна любов. Знімаючи рожеві окуляри, покупці з подивом виявляють, що дійсно хороші й доступні речі вже не обов'язково шукати за тридев'ять земель - ось же вони, поруч!Так сталося і з автомобільними шинами. Ми ж і раніше закликали уважніше придивитися до вітчизняної продукції під маркою Premiorri - що ж, 2020-й рік додав ваги нашим аргументам. Погляньте на розділ «Відгуки» у великих онлайн-магазинах: шини Premiorri збирають сотні коментарів! А оцінки, які виставляють їм водії, близькі до максимальних.

Це й не дивно, оскільки шини Premiorri, будучи українськими за країною походження, по суті представляють собою інтернаціональний продукт, який зібрав воєдино найкращі технології, а також краще європейське і американське обладнання для їх втілення.

Наприклад, сучасну лінію форматорів-вулканизаторов Harburg Freudenberger для випуску шин в діапазоні від 15 до 22 дюймів; лінії інспекції якості Hofmann (Німеччина) і американську лінію MicroPoise для контролю якості всіх вихідних характеристик шин; сучасні шиноскладальні комплекси EХХIUM компанії VMI Holland BV для впровадження нових технологій збирання шин від 17 до 22 дюймів.

Все це вигідно відрізняє українські шини, наприклад, від китайської продукції під малознайомими іменами, за останній рік буквально заполонила український ринок. Ми вже стикалися з нею під час порівняльних тестів і прийшли до висновку, що якщо смартфони китайці роблять непогано, то з шинами у них поки виходить не надто добре. Є питання до складу гумової суміші й ефективності протектора, що обертається невпевненою, а часом навіть небезпечною поведінкою автомобіля в китайському «взутті».Те ж саме можна сказати і про продукцію іменитих брендів, яка вже виробила свій ресурс. Установка на автомобіль беушних шин заради економії загрожує неприємними наслідками. «Задубіла» від віку гумова суміш, приховані дефекти, нерівномірно зношений протектор - ось найголовніші аргументи, що закликають відмовитися від ідеї «доношувати» чужі, які були свідками життя шини. Нове краще старого, і в разі шин це не теорема навіть, а аксіома.

Але повернемося до марки Premiorri, а точніше, до найпопулярнішої моделі зимових шин ViaMaggiore Z Plus. У минулому сезоні ми вже тестували їх на легковому автомобілі Skoda Octavia, а тепер вирішили встановити шини на популярний кросовер Renault Kadjar - він і допоможе нам зрозуміти причини численних «лайків» від споживачів.

Давайте ж підведемо під емоційні мережеві оцінки сувору технічну основу і з'ясуємо, чим, крім ціни, шини ViaMaggiore Z Plus заслуговують народну любов.Як і більшість користувачів, ми із задоволенням відзначили впевнену поведінку автомобіля на сухому і мокрому асфальті: наш кросовер впевнено розганявся і гальмував. А пояснюється це тим, що асиметрична концепція рисунка протектора Premiorri ViaMaggiore Z Plus дозволяє розміщувати його елементи таким чином, щоб гарантувати керованість і максимальне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям: сухим і мокрим, зі снігом і льодом. У тому числі і для цього в основі гумової суміші міститься вищий сорт натурального каучуку від індонезійської компанії, також використана спеціальна зимова силіка. Позначаються на поведінці автомобіля і 3D ламелі, що змикаються. Об'ємна поверхня дозволяє їм входити в зачеплення, тим самим підтримуючи один одного, забезпечуючи стійкість блоків до деформації. А завдяки комбінації різних кутів розташування ламелей і досягається поліпшене зчеплення і гальмування.Клімат за останні роки, звичайно, змінився - глобальне потепління приносить свої плоди. Ось і ми на початку грудня сповна не застали сніг: той, що все ж випав - дитяча забава для Premiorri ViaMaggiore Z Plus. Зате ближче до середини першого зимового місяця погода здивувала льодом. Та й яким: крижаний дощ перетворив вулиці буквально в ковзанку!

Більш екстремальних умов для натурних випробувань складно і придумати, але Premiorri ViaMaggiore Z Plus не підвели. Дотримуючись, зрозуміло, відповідно дорожніх умов швидкості, ми на передньопривідному Renault Kadjar без проблем розганялися, гальмували, маневрували і навіть рухалися під ухил. Шини відпрацювали впевнено і надійно, забезпечили хороше зчеплення з льодом.

Що ж, погода дала привід ще раз переконатися: нинішні зими мінливі, тому потрібна шина, яка вміє однаково добре працювати на різному покритті. А комбінований дизайн елементів протектора ViaMaggiore Z Plus якраз і сприяє комфортному водінню в мінливих дорожніх умовах. Простіше кажучи, зовнішня частина протектора забезпечує зчеплення на сухому асфальті, середня - на льоду, внутрішня - на снігові. Конструкція ламелей робить шину стійкою в умовах аквапланерування, що ми, як і багато користувачів, також відзначили під час тесту.І по розкислій грунтовці передньопривідний Renault Kadjar вельми впевнено рухався вперед. Ми були приємно здивовані можливістю без проблем з'їжджати на цих шинах з асфальту. А пояснюється це тим, що «зубастий» протектор вельми непогано очищає сам себе: дена канавок гладкі, так що бруд в основному не прилипає до них і не затримується між блоками протектора.

Українські дороги ще далеко не скрізь стали рівними, але водії з різних регіонів нашої країни, які зустріли зиму на шинах Premiorri ViaMaggiore Z Plus, незмінно відзначали плавність ходу і поліпшену амортизацію при бічних ударах, що пояснюється м'якістю гумової суміші і використанням нових матеріалів в каркасі даної моделі шин.

Вкрай важливі для водія особливості її протектора - це збільшена довжина ламелей з великими гострими гранями і підвищена жорсткість бічних блоків. Все це відчутно збільшує стійкість автомобіля в поворотах і під час перестроювання, що вдалося сповна відчути навіть на такому не найдрайверському кросовері, як Renault Kadjar.Мабуть, єдиним спірним моментом, судячи з коментарів в мережі, став рівень шуму Premiorri ViaMaggiore Z Plus - з цього приводу думки розділилися. Виходячи з власного досвіду їзди на даних шинах, підтримуємо думку користувачів, які стверджували, що рівень шуму не вище, ніж варто очікувати від апріорі трохи більш гучного зимового протектора. Якщо, звичайно, ви використовуєте автомобіль з добротною шумоізоляцією і рухаєтеся на розумних, особливо для зими, швидкостях: при 100-110 км/год шини не докучають гулом.

Підводячи підсумок тесту, зауважимо: було дуже приємно переконатися в тому, що шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus, незважаючи на досить демократичну ціну, є гідною відповіддю на підступність мінливої ​​зими.

Ми не відчули хоч трохи помітного погіршення керованості тестового кросовера на сухому асфальті, але можемо відзначити надійну поведінку автомобіля на мокрому і слизькому покритті. При встановленні кожна з 4-х шин легко балансувалася з першого разу, а прискіпливий огляд зовнішньої і внутрішньої поверхні шин, а також її боковин не виявив жодних дефектів.

Мабуть, шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus дійсно стануть гідним і щадним для сімейного бюджету придбанням.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.