Фірмові магазини ROSAVA – частина великої команди

24.01.2022

Тематичне навчання, екскурсії на легкове і виробництво великогабаритних шин та підсумовування роботи за 2021 рік — це була чудова нагода разом зібрати одну команду представників фірмових магазинів ROSAVA, які працюють в різних куточках України. Насиченим і продуктивним став день, 21 січня, проведений на виробництві.

Співробітники ФМ є безпосередніми корпоративними  «комунікаторами» з кінцевим споживачем в регіонах, і їх  компетенція і лояльність до українських продуктів  є однією з складових частин, що формує імідж бренду і компанії в цілому, - зазначила Олена Мегедь, начальник відділу реклами та PR. 

Одним з ключових факторів стійкості та розвитку фірмових магазинів є їх відвідуваність. Наш бренд з піввіковою історією - ось що найбільше викликає інтерес покупців. Хоча нам і досі доводиться спростовувати клішовані стереотипи про не найкращу якість вітчизняного продукту, так звану дубовість та інше, бренди Rosava та Premiorri більше не асоціюють з другосортним товаром. Нас купують, тому що ми одні з кращих! І чимала заслуга в досягненні таких результатів саме фірмових магазинів ROSAVA.

Сьогодні офіційні магазини єдиного в Україні шинного підприємства працюють в Києві, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Кропивницькому та два в Білій Церкві (фірмовий магазин та оптово-роздрібний шинний центр). 

У 2021 році до команди роздрібних продажів долучився також інтернет-магазин rosava.shop.  За рік він став повноцінним гравцем команди, який вивів продажі шин на новий онлайн-рівень.  


Головна умова успішного розвитку роздрібного бізнесу — динаміка продажів!


Щодо результатів продажів варто зазначити, що ріст за два роки (2020-2021) склав 11%,  якщо розглядати ріст продажів тільки по активним магазинам, то 22%.

Минулий рік став справжнім випробуванням для офлайн-магазинів, адже враховуючи реалії економічної та епідеміологічної ситуацій, продажі коливалися то зростаючи, то падаючи. Та навіть попри те, що за рік довелося закрити три філіали, фірмова мережа продовжує працювати та розвиватися. 


Побачити виробництво зсередини


Після проведення інструктажу з дотримання правил безпеки на виробничих майданчиках 18 колег, які з’їхалися з усієї України, вирушили на екскурсію, щоб детально вивчити процес виробництва шин різних моделей та типорозмірів, не тільки побачити, а й повноцінно зануритися в робочу атмосферу шинного гіганта. Змістовну та детальну екскурсію проводив начальник конструкторсько-технологічного відділу В'ячеслав Сахно. Він в цьому ас, адже часто саме В'ячеслав Валерійович розповідає гостям про всі процеси виробництва шин. 

В ході екскурсії виникало чимало запитань, оскільки працівники фірмової мережі щодня безпосередньо спілкуються з клієнтами та краще за всіх знають, що саме цікавить споживачів. А відтепер вони зможуть дати відповідь чи не на всі запитання, а також показати на відео й фото як саме влаштований процес. 

Насичена програма перебування продовжилася zoom-конференцією з технічними спеціалістами щодо впровадження новітніх технологій та їх вплив на покращення якості продукції;  випуск нових типорозмірів, сертифікації продукції, переваг перед конкурентами. Обговорені робочі питання, які стосувалися бухгалтерії, маркетингу та взаємодії ОРШЦ з фірмовими магазинами. 

Наостанок, підбивши підсумки 2021 року, відбулося нагородження кращих працівників за різними номінаціями, які отримали дипломи та пам’ятні подарунки. А далі…планування 2022-го року. Чи можемо ми на 100% бути впевненими в його успішності? Ні! Але працівники фірмової мережі, які є обличчям нашої компанії, докладуть максимум зусиль, аби покращити кількісні та іміджеві показники продажів. 

Ми вдячні кожному, хто брав участь і допомагав в організації цього заходу. Дякуємо працівникам фірмових магазинів за активність і зацікавленість в покращенні своєї роботи. Вкотре ми переконуємося, що разом – ми команда, яка працює на спільний успішний результат! 

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.