ГОТУЄМО ДО ЗАПУСКУ НОВИЙ ШИНОСКЛАДАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС

02.07.2021

На виробництві великогабаритних шин прикута увага до нового шиноскладального комплексу LCZ (Y/E) -2442, який надійшов до нашого підприємства у квітні цього року. 15 червня приїхали фахівці компанії-виробника даного обладнання, які координують пусконалагоджувальні роботи. 

До приїзду закордонних фахівців ми реалізовували проєкт поетапно і своїми силами. За цей період всі підготовчі та монтажні роботи – від фундаменту виробничих площ і до складання секцій і механізмів складального комплексу – виконані практично на 90%. Розпочався відповідальний і завершальний етап, розрахований на 1,5 місяця. Гості та заводські фахівці працюють за щільним графіком, щоб запустити обладнання згідно із запланованими термінами. У представників підрядної організації достатньо досвіду. Вони вже встановлювали аналогічне та інше обладнання в країнах Америки, Європи, Африки та, звичайно, Азії.

Електрик Лі Чуньюань відповідає за сектор електромонтажних робіт і підключення всіх вузлів устаткування до енергопостачання. Механік Фанг Цзяньде ретельно перевіряє відповідність рівнів спеціально підготовлених фундаментів для встановлення агрегату, коректність складання і монтажу всіх вузлів. Тільки після перевірки й можливих коригувань вони приступлять до наступного процесу.

Дуже важливо дотримуватися технічних норм на кожному етапі, щоб обладнання правильно функціонувало і справно працювало з перших днів експлуатації. В інтерв’ю гості повідомили, що їм приємно працювати на нашому підприємстві. Перед поїздкою до України дізналися, що це єдиний український шинний завод, який випускає якісні шини. За час роботи та спілкування з нашими працівниками зазначили, що тут працюють висококваліфіковані фахівці. Впевнені, що разом підготують складальний комплекс згідно з термінами!

Китайські гості поділилися першими враженнями й про місто Біла Церква, яке поки що вони бачили з вікон автомобіля по дорозі на завод, і розповіли про плани. «Місто дуже гарне. Чули про парк «Олександрія». Після виконання всіх робіт на підприємстві обов’язково відвідаємо його і познайомимося з іншими пам’ятними місцями вашого міста», – сказала перекладач Хань Сюй, або просто Ксенія.


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.