I квартал 2021: рекорди продажів, попит на «великі дюйми» і підвищення цін на сировину

19.04.2021

Початок цього року став досить складним не тільки для нашого підприємства, а й для шинної галузі в цілому. Проте той, хто не долає перешкоди, не досягає успіху.

За перший квартал нашому підприємству вдалося досягти позитивних результатів – реалізовано на 41% більше шин, ніж за аналогічний період минулого року, а якщо порівнювати з 2019-им, то на 15%.

Разом з тим, на наших продажах позначаються світові тенденції щодо зростання попиту на «великі» дюйми та поступове зниження кількості автомобілів з посадковим діаметром 13-14 дюймів. Отож, за січень-­березень 2021 р. реалізовано у 2,4 раза більше шин 17-20 дюймів, ніж за аналогічний період 2020 р.

Шини Premiorri Solazo S Plus мають неабиякий попит, зокрема, на ринках Європи, США та Австралії: продано на 61% більше, аніж за аналогічний період 2020 р.

Найбільший об’єм відвантажень на закордонні ринки стосується шин 17-20 дюймів, особливо в США, Польщу, Великобританію, Ізраїль, Румунію, Угорщину, Вірменію, Казахстан, Білорусь.

Лідери продажу в першому кварталі 2021 р. – шини Premiorri Solazo: їх реалізовано на 17% більше, ніж торік.

До речі, цього року зросли продажі й інші моделі літніх та всесезонних шин: Itegro +56 %, Vimero +170 %, Vimero-SUV +165 %, Vimero-Van +160 %.

COVID-19 значним чином вплинув на світову економіку і змусив бізнес підлаштовуватися під нові карантинні обмеження.

Зниження глобальної конкурентоспроможності через пандемію та очікування потенційного відновлення економіки, вплинуло на вартість сировини та інших матеріалів, що викликало зростання цін на промислові товари, в тому числі шини. Починаючи з середини 2020 р., і в першому кварталі 2021 р. вартість природного газу, нафти, сталі та натурального каучуку постійно зростає. 

Натуральний каучук, синтетичний каучук, технічний вуглець становлять найбільшу частину витрат на виробництво шин. Спостерігається зниження виробництва натурального каучуку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 8,7%, а загальний об’єм виробництва у 2020 р. знизився на 6,8% у порівнянні з попереднім роком, що призвело до зростання цін. Так, з квітня-травня 2020 р. ціни на натуральний каучук на світових ринках зросли майже на 60%. 

До ситуації з сировиною додалися проблеми збоїв у логістичному ланцюгу постачання. З кінця минулого року різко зросли ставки на морські перевезення. Значна кількість контейнерів застрягла по всьому світу через блокування і затори в портах, що викликано епідеміологічною ситуацією та погодними умовами (зокрема, в США).

Ці фактори в комплексі призвели до вимушеного підвищення усіма шинними виробниками цін на свою продукцію в січні-березні 2021 р. 

До світових тенденцій додаються ще й українські реалії: з жовтня 2020 р. ціна газу для промисловості та його транспортування зросла на 32% і 80% відповідно, а ціна електроенергії – на 23%, розподілу – на 22%.

Наше підприємство вимушене реагувати на зміни ринкових умов і, як наслідок, підвищувати ціни на готову продукцію для споживачів. Так, з січня по березень 2021 р. відпускні ціни були підвищені в середньому від 5% до 10% на різні позиції. А з 1 квітня зросли ще на 5-7%.


##rosava #premiorri #tyre #car #авто #автомобиль #tires

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.