Інновації у виробництві всесезонних шин для комерційного транспорту!

06.08.2018

На "Росаві" випустили сучасну всесезонну шину Premiorri Vimero-VAN у найпоширенішому типорозмірі на ринку України - 185/75R16 C. Цей типорозмір займає більше 30% частки ринку України в сегменті легковантажних шин. Протягом майже 20 років шина 185/75R16 C моделі БЦ-24 залишається бестселером продажів.

Час диктує нові вимоги, а ми прагнемо їм відповідати. Тому з радістю презентуємо ринку майбутній ХІТ - всесезонну шину моделі Premiorri Vimero-VAN в типорозмірі 185/75R16 C! В виробництві цієї моделі ми використовуємо принципово нову сировину - це полімери останнього покоління, що лягли в основу рецептів гумових сумішей, а також сучасні армуючі матеріали найкращих світових виробників.
Крім того складання та вулканізація проводяться на новому обладнанні, яке встановлено в 2017 році - голландському верстаті VMI й німецьких форматорах Harburg Freudenberger.

Рисунок протектора забезпечує високу плавність ходу й низький опір коченню та захист боковини від пошкоджень від бордюр.
Розділений широкими окружними канавками протектор ефективніше виводить воду, сніг і бруд та запобігає аквапланеруванню. Канавки та зрізи в шашках плечових блоків сприяють швидкому охолоджуванню шини, тим самим збільшуючи термін її експлуатації.

Революційно новий підхід до технології виробництва, дозволив зменшити вагу шини 185/75R16 C моделі Premiorri Vimero-VAN на 10% (орієнтовно на 700 грам) порівняно з БЦ-24, що відповідно підвищує паливну ефективність новинки.
Продажі заплановані з другої половини серпня!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.