КОЛИ МИ ПОЧАЛИ ВІРИТИ В СЕБЕ, ПОВІРИЛИ В НАС!

07.06.2021

7:45 ранку... На столі кілька паперів на підпис, на моніторі відкрита сторінка валютної та інших бірж, потім завантажується пошта, один телефонний дзвінок змінюється іншим, попереду нарада... Новий день керівника шинного заводу розпочато! Але він особливий — сьогодні ДЕНЬ ХІМІКА!

Олександр Анатолійович ДАЛІБА каже, що вже давно не мислить себе в іншій професії та галузі: «Для нас, шинників, саме кінець травня — це той період, коли ми можемо дозволити собі привітати один одного з досягненнями, підбити підсумки та намітити плани!»

- Олександре Анатолійовичу, минулий рік був досить складним, але, до слова сказати, і продуктивним. Чи не так?

- Рік був дійсно дуже напруженим не тільки для шинників, але й для бізнесу в цілому. Ми були змушені починати кожен новий день з перелаштування бізнес-процесів, зважаючи на ситуацію у світі. І попри банальність фрази, вона співзвучна з нами: «Будь-які кризи дають можливість таким невеликим компаніям, як наша, себе проявити». І ми її (можливість) не втратили! Змогли собі дозволити бути більш агресивними, наполегливими й, що головне, з чітким прагненням перемогти. Коли переважна більшість компаній зупинила модернізацію, ми ризикнули та продовжили її. Це було досить авантюрно з нашого боку, але ми закупили й шиноскладальне обладнання, і лінію інспекції якості та істотно розширили асортиментну лінійку власної продукції.

Всі без винятку працювали на максимумі зусиль.

Підтверджуються прописні істини, що за бажання команди можна вирішити багато питань як локально, так і глобально. Команда показала себе гнучкою, професійною, реагуючи на сучасні реалії, зуміла залишитися цілісним організмом.

Хочу наголосити на тому, що початок пандемії співпав з реорганізацією нашого підприємства, ліквідацією ПрАТ «Росава». Здавалося б, потрібен був довгий час, щоб по-новому розвиватися. Конкуренти, партнери скептично ставилися до нас, і далеко не всі вірили в успіх, але у нас був протилежний настрій. Ми організувалися і, підтримуючи один одного, почали працювати і рухатися далі. Це стосується не тільки управлінського складу, а всіх цехів та підрозділів заводу.

Ми – команда, що складається зі справжніх професіоналів і патріотів свого підприємства.

На виробництві було надмірне навантаження. Особливо на початку. Я дуже вдячний кожному, хто, окрім якісного виконання своєї роботи, відгукувався й на інші завдання. Всі без винятку працювали на максимумі. До речі, і міська влада максимально сприяла роботі підприємства.

- А що стосується розширення географії постачання шин?

- На планеті вплив пандемії був неоднорідним. Європу фактично паралізувало, й Україну в тому числі. Але у нас з’явився шанс, який за інших обставин могли б чекати десятки років. Так, ми успішно вийшли на ринки США, Канади, Австралії, Нової Зеландії. І завдяки цьому не просто зберегли обсяги, а й змогли їх збільшити. Тому під час загального світового падіння, використовуючи правильну лінію розвитку, нам вдалося посісти хороші позиції на цих ринках. Сьогодні пожинаємо плоди — продовжуємо розвивати дані напрямки.

Нині ТМ «ROSAVA» і «PREMIORRI» — відкриття в багатьох країнах. Наші контейнери подорожують, а брендовані фури роз’їжджають по всьому світу. У деяких країнах про Україну як про державу, дізналися саме завдяки нашим шинам. Для мене це гордість! Хіба не так?

- Сьогодні бачимо життя під іншим кутом: як нас змінив і чому навчив COVID-19?

- COVID зробив нас більш людяними та навчив турбуватися не тільки про себе, але й про ближнього. Ми вже інші! Цінності змінилися, і шкала пріоритетів стала інакшою. Але коли пандемія все ж закінчиться, ми залишимося сильними та згуртованими.

Сьогодні кожен день починаємо і закінчуємо з моніторингу ситуації щодо захворюваності на заводі. Вона хвилеподібна, докладаємо максимум зусиль, щоб вірус не прижився і не шкодив здоров’ю шинників. Серйозно готуємося організаційно до масової вакцинації без відриву від виробництва. Ми будемо першою в місті компанією, яка покаже приклад усім, адже на нас рівняються. Про терміни говорити складно, тому що це програма проводиться на державному рівні. Наше підприємство і міська влада все підготуємо, а далі – справа за закупівлею вакцини.

- Невдовзі розпочнеться модернізація майданчика великогабаритних шин. У квітні ми отримали обладнання. Це довгоочікувана подія для підприємства. Розкажіть докладніше про це, будь ласка.

- Це народження нової історії. Сьогодні ринок агротехніки розвивається не менш активно, ніж ринок легкових автомобілів.

Наші аграрії використовують техніку високої міжнародної якості й вимагають такої ж якості й від шин – наших шин. Тому ми, незважаючи ні на що і всупереч непростим реаліям, закупили найкраще обладнання. Чекали його рік. Це дуже великий проєкт, який виведе підприємство на новий рівень, допоможе стати іншими. На початку червня очікуємо налагоджувальників.

Скористаюся нагодою подякувати тим, хто зараз працює на старому обладнанні, де, окрім професійних навичок, потрібні величезні фізичні навантаження. Але нове обладнання дасть можливість зменшити їх в рази. Це також великий крок у можливості розвитку асортиментної лінійки. Зможемо виробляти ту продукцію, яка досі була для нас недосяжною, а також збільшити продуктивність праці.

Я впевнений, що так як у 2006 році ми почали модернізацію з протекторного агрегата компанії Берсдорф, так само нині монтаж і запуск шиноскладального комплексу на ВГШ стане кроком до створення виробництва нового рівня.

Запуск комплексу частково скоротить дефіцит шин, що виник на ринку, і дозволить реалізувати проєкт, які ми тримали на паузі. Зокрема, це Ізраїль і США.

Комплекс буде запущений у 2021-му році,  ще до прийдешнього осіннього сезону.

- Чи спричинить модернізація якісь штатні зміни?

- З повною упевненістю можу заявити, що скорочень основних технічних робітників не буде точно. Навпаки, будемо збільшувати їхній штат на всіх майданчиках: набирати, навчати та отримувати першокласних спеців.

- Місце під сонцем дорого коштує. І конкуренція в шинної індустрії просто величезна. Але за останні роки компанія змогла повернути довіру споживачів, довівши, що український продукт — це якість, якій можна довіряти. Як будемо діяти далі? Що покращимо? Які проблеми закриємо?

Один в полі – не воїн. І це про нас. Шинний бізнес – складний, високотехнологічний. І навіть за наявності найбільш лояльного акціонера і геніального директора неможливо реалізувати новий проєкт без команди великих професійних оптимістів-авантюристів. Тут має співпасти не тільки наявність людей, які розбираються в процесі, а й тих, які вірять в успішний результат. За останні 5 років нам дійсно вдалося перетворити партнерів, конкурентів і споживачів зі скептиків в оптимістів.

Ми доклали багато зусиль, щоб люди повірили, що виробництво може бути іншим, адже в наших шинах використовується найкраща сировина, як у світових виробників, що обладнання – не просто нове, а одне з найкращих у світі.

Ми повністю завершили перший етап модернізації. Негайно опрацьовуємо контракти та починаємо другий етап, який буде ще активнішим, агресивнішим і масштабнішим, ніж попередній. Плануємо придбати ще один протекторний агрегат, але вже зовсім іншого рівня, новий шиноскладальний верстат, кільцеробний агрегат, форматори-вулканізатори. Виклики ринку не дають можливості нам спочивати на лаврах і довго радіти нинішнім успіхам. Нам потрібно не просто наздогнати, а обійти конкурентів.

Коли ми почали вірити в себе, повірили в нас!

- Продовжіть фразу ... День хіміка для мене – це...

- Як День народження. Можу себе вже вважати хіміком. Я цим дихаю, живу і думаю. Я пройшов колосальну школу підготовчого цеху, де волею долі починав не з адміністративної роботи, а з посади інженера-технолога. Освіта в підготовчому цеху була не менше якісною, ніж університетська. Не уявляю себе ніким іншим, окрім як Шинником!

ДЕНЬ ХІМІКА – особливий день, найважливіший для кожного з 3000 співробітників.

- Дошка пошани — незмінна традиція підприємства вже майже 50 років. Щороку це нові люди, які зробили значний внесок у розвиток заводу і залишаться в історії назавжди. Ви якось впливаєте на вибір цих фахівців?

- Я багато років очолюю підприємство. Ніколи не відкоригував жодної кандидатури. Їх вибирають виключно колективи! Я прагну до того, щоб наше підприємство було сучасним, але, погодьтеся, дуже багато традицій, які ми зберігаємо, не заважають нам, а лише додають статусності та душевності одночасно.

Мені дуже імпонує нова традиція святкування Дня вишиванки. Вона допомагає багатьом вийти з повсякденного футляра, показати своє ставлення до України, до національних традицій. Щороку цей День робить нас ріднішими.

- Як себе почуває людина, яка є керівником єдиного шинного підприємства в Україні?

- Щохвилини – відповідальність. У день свята дозволяю собі пишатися успіхами нашої компанії. В травні у кожного з нас є така можливість! Я пишаюся колективом, кожним працівником, ветеранами праці, які приходять і своєю посмішкою нагадують, що ми багато років живемо для того, аби шинна галузь жила і розвивалася, а традиції передавалися від батька до сина та обговорювалися в родинах з гордістю.

- Ви переживаєте перед виступом?

- Кажуть, що до цього звикаєш. Я – ні. Завжди переживаю, готуюся, намагаюся поділитися емоціями з колегами і передати своє захоплення і словом, і жестом, і посмішкою. Неважливо, скільки в залі людей — тебе почують і повірять тільки тоді, коли ти будеш чесний. Я намагаюся таким бути.

- Що є найцікавішим в роботі: результат чи процес?

- Звичайно ж, результат цікавить, але процес – поглинає. Результат може засмутити, але дає можливість зробити висновки, а може й потішити, щоб надихнути на подальші кроки. Процес дає драйв, заряд. Важлива кожна хвилина процесу так само, як і перерізана стрічка або перше натискання на червону кнопку обладнання.

- Що Вам потрібно, аби перезавантажитися?

- Музика. Слухаю різну, в залежності від настрою, в навушниках. І бігаю 7-8 км. Всім рекомендую! До речі, після 5 км заспокоюєшся і починаєш тверезо мислити, навіть якщо день був просто кошмарним.

Розмову вела Катерина ПЕКЛІН

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.