Компанія ОБСІДІАНТ з екскурсією на виробництві великогабаритних та легкових шин

30.01.2020

Днями виробничі потужності компанії ROSAVA відвідали наші друзі – колектив компанії «Обсідіант», яка є нашим офіційним дилером.  

11 успішних менеджерів не приховували своєї зацікавленості виробничим процесом.

Вони щодня займаються продажем сільськогосподарських шин нашого бренду. Тому вже давно прагнули побувати на єдиному українському шинному заводі та на власні очі побачити як народжується шина.

А це складний і довготривалий технічний процес. Це десятки людей, кожен з яких вкладає в свій процес не тільки професіоналізм, а й душу. Тож перш ніж шина потрапить в магазин, її «викохують» кращі спеціалісти шинної галузі. 

Спеціально для гостей була організована чотиригодинна екскурсійна програма без відриву від виробництва, тож присутні могли не тільки побачити, а й буквально доторкнутися до виробництва шини. Після короткого інструктажу та одягнувши спецзасоби, група розпочала свою подорож у світ шин.

Детальну екскурсію по ознайомленню з технологічним процесом на виробництві великогабаритних шин провела головний технолог виробництва Тетяна Іванівна Денисенко.  

Вона показала роботу підготовчого цеху, де проходить процес приготування автоматичних і ручних навісів, їх завантаження, розповіла про процес змішання і доопрацювання гумових сумішей на ділянці ВГШ підготовчого цеху. Далі група попрямувала до складального цеху, де саме проходив процес виготовлення бортових кілець і крил, випуск протекторних заготовок, обгумування текстильних кордів, складання діагональних і радіальних покришок. 

Тетяна Денисенко не втомлювалася відповідати на численні запитання групи, а хлопці, натомість,жваво записували відповіді й не приховували свого інтересу до деталей. Спеціаліст показала процес транспортування, зберігання, завантаження і вулканізації покришок на ділянці ВГШ цеху вулканізації шин. Завершили цю екскурсіб контролем готової продукції.

- Ми у захваті від екскурсії.  Дякуємо Вам. Адже одна справа бачити процес на відео, зовсім інша – на власні очі. Вражаюча потужність заводу, неймовірна кількість людей задіяно, все настільки чітко і професійно, що не виникає жодних питань до якості. Ми пересвідчилися, як створюється  українська шина і тепер точно знаємо як розказати про це нашим клієнтам,  - діляться враженнями менеджери компанії  «Обсідіант», яка займається оптовими і дрібно гуртовими поставками шин і колісних систем для сільськогосподарської, вантажної і індустріальної техніки.

Далі естафету перейняв начальник конструкторсько-технологічного відділу В'ячеслав Сахно. Він ознайомив гостей з повним циклом виробництва легкових шин: від моменту надходження сировини, підготовки напівфабрикатів, аж до кінцевого виготовлення покришки і проходження контролю якості. Вони також побачили роботу нового технологічного обладнання, автоматичних складальних комплексів PLT та Exxium VMI, форматорів-вулканізаторів німецької компанії Harburg Freuderberger та лінію інспекції якості Hoffman. 

На завершення гості зробили спільне фото та отримали від компанії ROSAVA пам’ятні подарунки. ##rosava #premiorri #екскурсіяназавод

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.