Компанія ROSAVA передала медикам Білої Церкви 1500 експрес-тестів

10.04.2020

Як ми і обіцяли, білоцерківські медичні заклади отримали 1500 експрес-тестів на виявлення антитіл (типу M та G) до коронавірусу COVID-19.


ROSAVA включилася в боротьбу з коронавірусом місяць тому безпосередньо на підприємстві. І розуміючи складність ситуації, яка може виникнути в рідному місті, розпочала допомогу Білій Церкві.


Ми закупили тести у провідного українського виробника. Вони вважаються одними з найкращих і мають відповідні сертифікати якості.


Пакунки з тестами отримали міська лікарня №1, міська лікарня №2, міська лікарня №3, пологовий будинок, екстрена медична допомога, міські центри первинної медико-санітарної допомоги №1 та №2, обласна дитяча лікарня.


Крім того, вже сьогодні нам вдалося перевірити роботу тест систем. Процедура абсолютно безболісна і доволі швидка. Проте треба чітко розуміти, що зробити дані тести можуть лише потенційно хворі люди, на діагностику яких направили сімейні лікарі.


Давайте зберігати здоровий глузд, не панікувати, слідкувати за своїм здоров'ям і залишатися вдома, не перевантажувати нашу медичну систему.


Будьте здорові, бережіть себе та близьких!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.