Компанія «РОСАВА» розпочала монтажні роботи нової лінії Apex

20.07.2017

В рамках заходів з виконання інвестиційної програми 2016-2018 років, компанія «РОСАВА» розпочала монтажні роботи нової лінії Apex фірми VIPO (Словакія), що поставлена на підприємство на початку липня.
Обладнання встановлено в складальному цеху легкового виробництва згідно розробленого проекту та технічній документації. На кінець липня заплановані пусконалагоджувальні роботи.

=Лінія Apex призначена для автоматичного виго товлення наповнювального шнура і крила для шин з посадковим діаметром від 13 до 20 дюймів. Нове обладнання поліпшить якість випущених крил в порівнянні з діючою технологією. Прецизійні профілі наповнювальних шнурів і готових крил поліпшать показники динамічного і статичного дисбалансу, відповідно поліпшать комфортабельні властивості шин при їх експлуатації.

Крім того, лінія Apex забезпечить можливість застосовувати наповнювальні шнури для виробництва шин з категорією швидкості W (270 км/год).

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.