Компанія «Росава» взяла участь у AgroExpo 2018

03.10.2018

26 вересня стартувала міжнародна агропромислова виставка "AGROEXPO". Це найбільша виставка в Україні (125 000 кв м), що вміщує понад 500 компаній-експонентів. На нашому виставковому стенді шини для сучасної сільськогосподарської техніки, легкових та легковантажних автомобілів. Кількість обраних для виставки зразків сягнула майже трьох десятків, тому компанії довелося розробляти стенд на 100 кв.м

Щоб повною мірою заявити про себе як про успішну компанію, представити свою продукцію, пришвидшити процес її продажу, отримати "живі" відгуки від споживачів, підвищити лояльність клієнтів, ми не пропускаємо жодного стратегічно важливого заходу.

В кінці кожного виставкового дня ми підбиваємо підсумки нашої роботи - скільки відвідувачів побувало на нашому стенді, як багато комунікацій налагоджено з потенційними клієнтами, який відсоток позитивних і негативних відгуків щодо якості продукції та умов співпраці? Участь у виставці AgroExpo 2018 дає чітке уявлення про нові ніші для подальшого розвитку та основні тренди в АПК України.

#agroexpo#premiorri#rosava#rosava-agros

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.