Компанія «Росава» взяла участь у Automechanika/Reifen 2018

18.09.2018

Automechanika/Reifen 2018 – це найважливіша світова подія для автобізнесу, що об’єднує автомобільний ринок та шинну промисловість. З 11 по 15 вересня у торгово-виставковому центрі Франкфурта (Німеччина) відбулося грандіозне шоу, учасники якого продемонстрували сучасні технології та інноваційні рішення для автомобільної промисловості й сервісу.

В цьому році це був ювілейний – 25-ий бізнес-форум, до якого долучилося більше 5000 експонентів з різних країн світу. Нашу країну на даному заході представила компанія «РОСАВА» - єдиний український виробник шин, участь була дебютною. На стенді «РОСАВА» вперше були представлені шини 19-го дюйму моделі Premiorri Solazo S Plus, а також всесезонні шини Premiorri Vimero SUV, Premiorri Vimero-VAN та зимові шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus, Rosava Snowgard, Rosava SnowgardVAN.

Це були насичені чотири дні зустрічей, спілкування й консультацій. Наш стенд відвідали представники різних країн світу. Крім того, відбулися заплановані зустрічі з дилерами Німеччини, Іспанії, Йорданії, Румунії, Тунісу, Франції, Ізраїлю, Вірменії та ін. Великий інтерес викликали нові моделі шин TM Premiorri, а також агрошини TM ROSAVA-AgroS, особливо нові безкамерні моделі. Результати переговорів з потенційними партнерами відчутні з перших днів виставки, адже вже активно ведуться переговори про умови поставки та співпрацю за off-take проектами.


#automechanika#reifen#premiorri#rosava#rosava-agros

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.