КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ: європейський підхід

26.02.2020


Останнім часом до якості виробництва шин у світі висувають НАДвисокі вимоги!

Тож, на ROSAVA вихідні характеристики шин перевіряються на спеціальному обладнанні – лінії інспекції якості фірми HOFMANN (Німеччина).


МИ готувалися заздалегідь.


Наприкінці 2018-го ми прийняли рішення розширити можливості лінії для вимірювання якості і сортування шин ATG-E/D. Для цього заключили контракт з німецькою компанією і за 10 місяців кращі фахівці галузі спеціально для нас виготовили обладнання.

У листопаді минулого року обладнання встановили і функції лінії з інспекції якості розширилися. Фахівці HOFMANN встановили новітню систему GEO-SL (лазерна система світлових смуг), що призначена для додаткового контролю геометрії шин.


Що таке контроль геометрії шини? Важливий показник! Невідповідність шини показнику геометрії може негативно впливати як на експлуатаційні властивості автомобіля, так і на саму шину під час її експлуатації.

Наприклад, якщо геометрія порушена, то під час руху автомобіля в точці невідповідності виникатиме биття, яке передаватиметься на кермову колонку. Це позначиться на ходовій частині автомобіля, і як наслідок – водіння автомобілем стане некомфортним. Також невідповідність показника геометрії буде впливати на швидкий та нерівномірний знос протектора, відповідно скорочення терміну експлуатації шини.

  • Нова система GEO-SL реєструє вимірювальні позначення шини, що тестується, виводить їх на екран та визначає ступінь якості шини. Контроль вищенаведених параметрів дозволяє гарантувати комфортне та безпечне водіння автомобіля на максимальних швидкостях на будь-яких дорогах.
  • Перевірка шин на лінії Hofmann в черговий раз підтверджує абсолютну відповідність якості нашої продукції кращим європейським аналогам (або стандартам).
  • Шини, що збираються на нових складальних верстатах від виробників EXXIUM VMI (Нідерланди) демонструють бездоганну якість і точність, що ще раз підтверджується при перевірці на лінії з інспекції якості HOFMANN з системою GEO-SL.


До речі, навесні, в березні, ми очікуємо черговий складальний верстат EXXIUM VMI!

Рухаємося вперед! Інакше й бути не може!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.