Ми пам’ятаємо...34 роковини Чорнобильської катастрофи

28.04.2020

Кажуть час гоїть рани, але чорнобильські й через роки болять. 34 роки не згасає біль, не стирається з пам’яті мужність тисячі добровольців – пожежників, військовослужбовців, медиків-ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Ціною власного здоров’я і життя вони захистили людство від невидимого страшного ворога та зберегли тисячі життів і доль. Адже наслідки катастрофи й масштаби трагедії могли бути набагато більшими..


26 квітня 1986 року – сумна дата. Це день, коли велике лихо спіткало нашу квітучу землю, коли на Чорнобильській АЕС сталася аварія. Відтоді щороку спільнота вшановує пам’ять ліквідаторам аварії та жертвам техногенної катастрофи.


Не забуваємо подвиг та дякуємо усім героям!


Ми пам’ятаємо, що у ті трагічні дні не залишалися осторонь і білоцерківські шинники. Три групи особового складу у кількості 94 осіб виїхали у травні до Чорнобилю на виконання спеціального завдання. Ми про це пам’ятаємо і сердечно вдячні всім і кожному окремо, хто урятував світ.


Ліквідатори й нині працюють на нашому підприємстві: Павленко О. І., Гудзь П.М., Ісаєнко С.М., Погосов С.М., Гребенєв В.А., Черток Е.Ю., Мельніченко Л.О., Шут В.М., Яременко П.П., Скороход О.В., Марченко Н.В., Могорит В.В., Ріхтік О.Л., Кіфоренко М.М.


Тоді весь світ об’єднався для боротьби з ядерним лихом та його руйнівним впливом на людей та довкілля. Сьогодні, у 2020 році, напередодні пам’ятних дат, Чорнобиль знову нагадав про себе. Зону відчуження охопили масштабні лісові пожежі.

Знову на передовій опинилися пожежники, авіація, ліквідатори. Рятувальники гасили лісові пожежі на площі близько 20 гектарів. Роботи й досі тривають…


Але лихо ніколи не приходить одне. Нашу країну, як і весь світ, охопила пандемія. Інфекція швидко поширюється. Для нас і світової спільноти постають нові випробування на здатність протидіяти загрозі та перемогти вірус. Свій внесок в боротьбу з епідемією повинен внести кожен з нас задля порятунку життя і майбутнього.


Разом ми впораємося!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.