Михайло Бно-Айріян ознайомився з роботою єдиного в Україні виробника шин ПРАТ "РОСАВА"

18.07.2019

Новий очільник Київської області Михайло Бно-Айріян здійснив візит до компанії ROSAVA. Разом з керівництвом міста та району оглянув виробничі майданчики. Генеральний директор Олександр Даліба провів оглядову екскурсію. Делегація відвідала  складальний цех та цех вулканізації шин, де встановлено сучасне обладнання  - шиноскладальні комплекси EХХIUM компанії VMI Holland BV (Нідерланди) та лінії форматорів-вулканізторів HARBURG FREUDENBERGER (Німеччина).

Під час візиту делегація ознайомилися з готовою продукцією на влаштованій у цеху експозиції шин, де були представлені новинки останніх років. Серед них  - шини для легкових і легковантажних автомобілів: зимові PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS,   ROSAVA SNOWGARD, ROSAVA SNOWGARD-VAN; літні ROSAVA ITEGRO, PREMIORRI SOLAZO  S PLUS; всесезонні PREMIORRI VIMERO SUV, а  також шини для військової та сільськогосподарської техніки.

Гостей приємно вразило і те, що українські  шини широко використовуються як на вітчизняній, так і на імпортній техніці. Адже, окрім вітчизняного ринку, де реалізується приблизно 50% продукції, білоцерківські шини експортуються до 60 країн світу.

Олександр Анатолійович   розповів про досягнення підприємства і труднощі, які виникають у роботі. У свою чергу, Михайло Каренович запевнив у підтримці з боку обласної влади. "Пріоритетом нашої діяльності є, в першу чергу, покращення інвестиційного та підприємницького клімату на Київщині", - зазначив він.


#rosava#premiorri

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.