Модернізація виробництва - фундамент зростання економіки країни!

15.12.2017

15 грудня ПРАТ «РОСАВА» відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Народний депутат України Костянтин Жеваго та голова правління-генеральний директор Олександр Даліба ознайомили високого гостя з технологією та виробництвом продукції та новинками шин для легкових, легковантажних автомобілів, сільськогосподарської та військової техніки. Прем’єр-міністр зустрівся з колективом підприємства та привітав присутніх з 45-річчям.

«Шановні друзі,-зазначив він,- я тут, щоб засвідчити свою повагу. Ви робите добру справу для розвитку країни. Мені надзвичайно близький виробничий шум, бо ще в дитинстві любив ходити до батька на завод. А ще цей шум означає, що країна розвивається, національна економіка зростає. Ваше виробництво – це відповідь тим, хто каже, що у країні все погано». Володимир Гройсман вручив цінні подарунки працівникам ПРАТ «РОСАВА» за багаторічну працю, перевиконання виробничих завдань та якісні показники. 

 

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.