В пам’ять про Михайла Митрофанова

12.10.2021

8 жовтня, у день 90-річчя легендарного директора нашої компанії Михайла Митрофанова, ми вшанували пам’ять людини, яка стояла у витоків розвитку шинного гіганта "Росава". 

Саме він, молодий і завзятий, маючи неабиякий талант, професійні та управлінські здібності зумів організувати роботу колективу так, що молоді люди випромінювали енергію ентузіазму і встановлювали рекорди за рекордами - мільйонна шина, десятимільйонна, мільйонна автокамера...  

І досі його згадують ветерани як одного з кращих керівників. Тож у його День народження вони разом з працівниками компанії спеціально зібралися біля пам'ятної дошки, яка встановлена на стіні одного з будинків на перехресті вулиць Леваневського та Митрофанова. Саме на честь нього і названа вулиця масиву.   

Усміхнені та з квітами Ю.В. Красоткін, М. П. Михайлюк, І.Ф. Білоус, В.П. Іржавський, М.І. Гуртовий, М.Г. Авдєєв та інші з радістю згадували трудові молоді роки на заводі, який їх об’єднав і зробив гарними людьми. 

Працівники шинного заводу шанують пам'ять про М. Митрофанова, тож традиційно поклали пишний кошик троянд до однойменної меморіальної дошки. Тож кожен перехожий зверне увагу на його портрет і згадає його видатну постать! Також ми привітали ветеранів, вручивши їм приємні подарунки.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.