НАМ - 49!

22.12.2021

ДОРОГІ КОЛЕГИ! НЕВТОМНІ ШИННИКИ! 

Вітаємо з нашим спільним святом – 49 річницею з дня випуску першої білоцерківської шини!

1972-ий був напруженим і творчим – він підбив підсумок семирічної праці не тільки армії будівельників, а й вже доволі великого колективу шинників, які готували до запуску першу чергу заводу. Працювало на діючих об’єктах комбінату на початок 1972 року – 1200 людей. 

Близько п’ятої години ранку на тільки-но збудованому заводі виготовили першу шину – 320-508! Відтоді люди, які волею долі зустрілися тут, на заводі, перетворилися на одну родину. Саме радість довгоочікуваної події зробила їх такими безпосередніми, рідними та гарними. Вже через рік завод випускав п’ять розмірів шин та шість автокамер з білоцерківським товарним знаком – каштановим листком на фоні шини! 

Сьогодні ми випускаємо понад 250 типорозмірів для легкових автомобілів, комерційного транспорту та сільськогосподарської техніки. Виробляємо більш як 6 млн шин в рік, які поставляються в 60 країн світу. Щороку ми відкриваємо нові ринки збуту та збільшуємо виробничу потужність.

Шановні колеги! Нехай кожен новий день буде сповнений яскравими ідеями та новими можливостями. Бажаємо неймовірного успіху в кар'єрі кожному, стабільності, впевненості у завтрашньому дні, дружби в колективі та спільних прагнень до плідної праці задля розвитку компанії.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.