Наші шини на "Bednary AGRO SHOW" 2021

29.09.2021

Міжнародна агропромислова виставка "Bednary AGRO SHOW" — одна з найбільших виставок в Європі площею 120 га, яка проводиться щороку, починаючи з 1999 р. (лише у 2020 була пауза через пандемію). Agro Show  вважається найкращим місцем для презентації новітньої та передової сільськогосподарської техніки та обладнання Європи.

Виставка проходила три дні, 24-26 вересня, у містечку Беднари, що поблизу м. Познань (Польща). Було представлено майже 600 учасників з усього світу та близько 100 тисяч відвідувачів.

Шини TM ROSAVA-AgroS та TM Premiorri представив один з наших найбільших стратегічних партнерів в Європі — компанія "TIOR" (Польща).  

На виставковому стенді площею 250 кв.м, було представлено майже 100 позицій сільськогосподарських, промислових та легкових шин. Стенд відвідало понад 3 тисячі людей.

"Відчули, як сильно сумували за такими заходами, а також відчули спрагу спілкування та зацікавленість  в надійних якісних постачальниках наших потенційних клієнтів!", - зазначив власник компанії TIOR Marcin Markiewicz.


#rosava#premiorri#tyre#car#авто#автомобиль#tires#агровиставка#rosava agros

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.