Навчаємося для Вас

06.10.2017

05.10.2017р. співробітники відділів маркетингу тапродажу ПРАТ «РОСАВА» на власні очіпобачили, як працює нове обладнання - складальний комплекс EXXIUM компанії «VMI Holland B.V.» (Нідерланди). Вони почули від фахівців, в чому переваги продукції, яка сходить з конвеєра. В’ячеслав Сахно – начальник конструкторсько – технологічного відділу – із захопленням розповів, як модернізоване виробництво забезпечує бездоганну якість продукції. Він акцентував увагу присутніх на тому, що тут відбувається механічна обробка борту та пресування боковини. Виробничий процес забезпечують двоє робітників : оператор і транспортувальник. Автоматична організація процесу сприятиме зменшенню собівартості продукції. Кожні 50 секунд формується одна шина. Обладнання працює в автоматичному тестовому режимі. Вже випущено дві тисячі шин.

До екскурсантів приєднався і нідерландський представник компанії «VMI Holland B.V» Вілем Беренст. Він також поставив високу оцінку і процесу налагодження обладнання, яке завершилося з випередженням графіків, і першим результатам роботи. Каже, що задоволений співпрацею з білоцерківцями і сподівається на подальше плідне співробітництво. А ще пан Беренст наголосив на тому, що дане обладнання – останнє слово техніки, і ним користуються провідні світові бренди шинної індустрії.

Зазначимо, що ПРАТ «РОСАВА» планує закупити і встановити ще два голландських складальних комплекси .

 

Враження наших фахівців

 

1. «Як працівник «РОСАВИ», звичайно ж, радію нашому кроку вперед у технології виробництва. Те, що побачила, додає мені впевненості, що мої клієнти отримають шини високої європейської якості.» – Ольга Кухарська старший менеджер з продажу.

 

2. «Новітній шиноскладальний комплекс EXXIUM, з яким сьогодні познайомився, вражає рівнем автоматизації, використанням новітнього програмування виробничих процесів та майже 100% коефіцієнтом продуктивності. Адже обладнання гарантує повну відсутність дефектів.» – Михайло Казимір, фахівець з ціноутворення відділу маркетингу.

 

3. «Сьогоднішня екскурсія до нового шиноскладального комплексу справила приємні враження. У першу чергу, здивувала швидкість складання заготовок – це менше хвилини на один виріб. Іншим приємним моментом стало те, з яким ентузіазмом працюють всі, хто має відношення до даного процесу: від рядового оператора – до начальника чи технолога дільниці. Все це дійсно надихає і додає впевненості, що модернізація виробництва і відмінна робота шинників позначиться на ефективності і нашої праці. Приємно, що європейські технології стають ближчими до нас і наше підприємство йде в ногу з часом у питанні європейської інтеграції України.» – Олександр Савчук , фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.