Нове обладнання! Нові шини!

06.08.2021

Завершено пусконалагоджувальні роботи нового шиноскладального комплексу LCZ (Y/E) -2442, який дозволить розширити асортимент агрошин новими типорозмірами від 24 до 42 дюймів для оснащення сучасної сільгосптехніки.

Сьогодні випущені перші сільськогосподарські шини 15.5R38 на високоточному сучасному обладнанні, тож невдовзі чекайте їх на ринку України та світу.

Фахівці компанії-виробника півтора місяця координували роботу українських спеціалістів, чітко слідкуючи за кожним процесом. Електрик Лі Чуньюань та механік Фанг Цзяньде спільно з нашими кращими працівниками зуміли налагодити роботу високоточного обладнання та підлаштувати його під всі процеси роботи нашого виробництва.  

Складальна машина інтегрованого типу для збору радіальних сільськогосподарських шин виконуватиме дві стадії складання за мінімального втручання людини. Така технологія дозволить істотно збільшити продуктивність виготовлення шин, значно підвищити якість та прецизійність складання розмірів, які вже є в серійному виробництві, а також розширити асортимент новими типорозмірами з діаметрами до 42 дюймів. 

Попри щільний щоденний графік, але скрупульозне дотримання технічних норм на кожному етапі, нам вдалося вчасно запустити обладнання. Вже складено перші сільськогосподарські шини 15.5R38. Тестові роботи виправдали очікуванні і показали високу якість, що дозволяє нам з упевненістю стверджувати, що це новий етап в розвитку не тільки нашого підприємства, а й українського виробництва в цілому. 

ДОВІДКА! В Україні продаж шин 15.5R38 і 15.5-38 займають 8-10% агро ринку. Тракторні шини радіальної конструкції 15.5 R38 є лідером Україні у цьому сегменті, їх частка близько 80%.
Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.