Нові контракти з європейським партнером

17.06.2021

Цього тижня зустрічаємо одного з найбільших європейських партнерів, який  постачає шини ТМ Premiorri та Rosava на ринки Євросоюзу: Німеччини, Італії, Іспанії, Нідерландів, Чехії, Польщі.

Об’єм відвантажень за 5 місяців 2021 року тільки цієї компанії склав майже 40% реалізації українських шин в Європу. Доля продажів в Європу за цей період від загальних становила — 25%.З "Tior company" під час перемовин укладено ряд перспективних домовленостей, щодо організації зимового сезону, які підтвердять статус української шини як якісного та сучасного продукту.

Ми багато працювали, щоб задовольнити потреби європейських автовласників. За два роки нам вдалося розширити діапазон співпраці, в результаті чого рівень постачання торік зріс удвічі. На додаток, вже за 5 місяців 2021 року ми продали стільки ж, скільки за весь період 2020 року. Не плануємо зупинятись, адже чергове досягнення це трамплін для нових перемог.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.