Один донор може врятувати три життя!

18.12.2020

Напередодні Дня святого Миколая, у нашій компанії вчергове провели "День донора". 110 працівників виявили бажання здати компоненти донорської крові пацієнтам лікувальних закладів. 103 людини не мали протипоказань до донорства і здали по 450 мл. Тож порахуйте, скількома літрами крові ми поповнили резерви?! А вони наразі вкрай збіднені, адже медицина України майже рік веде боротьбу з пандемією коронавірусу і виникає все більше ситуацій, від яких залежить порятунок людських життів. Тому Центри переливання крові закликають до донації та навіть заохочують подарунками. 

До нас звернувся КНП КОР "Київський обласний центр служби крові", працівники якого минулого разу приїздили до нас у вересні. Як і тоді вони ретельно обстежували кожного пацієнта, слідкували за їх станом протягом забору крові і щиро дякували всім, хто забажав поділитися частинкою себе.   

А працівники нашої компанії регулярно здають кров, варто тільки повідомити про це. Неодноразово зізнавалися, що роблять це з благородною метою аби бути корисними іншим. Тому й керівництво підтримує таких ентузіастів - кожен працівник, який сміливо, у напружений час пандемії, здав кров, був забезпечений смачним поживним обідом, солодощами та отримає додатковий вихідний зі збереженням заробітньої плати. 

Серед охочих було чимало і чоловіків, і жінок різного віку. Це працівники обох виробничих майданчиків (легкових і великогабаритних шин) та різних відділів, які забезпечують щоденну роботу нашої компанії. Хтось у свій законний вихідний прийшов аби виконати почесну місію вперше, хтось здає кров на постійній основі і своїм прикладом заохочує колег.

До речі, серед працівників, які стали донорами, цього разу Центром переливання крові розігрується смартфон. 

ОЛЕНА КАЛІЄВСЬКА, бригадир підготовчого цеху нашої компанії вже 8 років регулярно здає кров. Має найпоширенішу і найбільш необхідну групу - А (І)+.
Вона стала переможницею! У списку була останньою - 103 (символічна цифра чи не так?), а у розіграші смартфону, який влаштували серед працівників, виявилася першою. Визначення переможця серед донорів проводилося за допомогою генератора випадкових чисел.
Привітати Олену Омельянівну приїхали працівники Центру переливання крові, подарунок - смартфон - вручив особисто заступник головного лікаря Демський Віталій Васильович.


Звичайно, порятунок однієї людини не змінить світ, але, без сумніву, світ зміниться і для донорів, і для тих кого вони врятують, назавжди. 

Діліться кров'ю, даруйте життя!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.