ОКСІ ТАКСІ на практиці перевірили шини брендів PREMIORRI і ROSAVA

03.12.2018

Для автопарку мережі "ОКСІ ТАКСІ" в місті Києві, який складається виключно з електромобілів, знадобилися шини. Організація, вибравши шини вітчизняного виробництва, експлуатувала в минулому зимовому сезоні шини PREMIORRI ViaMaggiore (2016 року випуску), а у весняно-літньому - шини PREMIORRI Solazo і ROSAVA Itegro (2017 і 2018 років  випуску). До нинішнього зимового сезону на авто встановили новинку 2017 року - шину ViaMaggiore Z Plus.

Встановлені на електромобілі шини експлуатувалися по 24 години на добу, в різних швидкісних режимах і стилях їзди, можна сказати - в жорсткому графіку. Тобто, їх ніхто не щадив. Водії працювали в  три зміни на одному автомобілі.

У рамках постійного  вивчення думки споживачів щодо  продукту - поведінка шин, пробіг, відповідність очікуванням споживачів, задоволеність якістю продукції і т.д., - ми провели анкетування таксистів "ОКСІ ТАКСІ". В цілому відгуки про шини хороші. Середній пробіг становив  60 тис. км. Були окремі  нарікання на те, що протектор швидко стирався.  Такі шини в кількості 11 шт. ми і взяли для проведення експертизи. Навіть візуально можна  побачити, що протектор стертий нерівномірно або зношення  було одностороннім. З аналізу видно, що практично всі дані шини мають меншу висоту рисунка  протектора в плечовій зоні в порівнянні з центральною частиною. Це говорить про те, що шини експлуатувалися при зниженому тиску, а в деяких випадках практично без тиску. Якби водії таксі та технічна служба дотримувалися норм і рекомендацій щодо  експлуатації шин, а саме, хоча б раз на місяць перевіряли тиск у шинах, ми впевнені, що вони  прослужили  би довше і проїхали би ще не одну тисячу кілометрів.

Ми вдячні мережі "ОКСІ ТАКСІ" за зроблений вибір на користь шин брендів PREMIORRI і ROSAVA. Сподіваємося, що водії  прислухаються до наших рекомендацій щодо дотримання правил експлуатації шин. Адже  нехтування ними призводить не тільки до передчасного виходу шини з ладу, але також впливає на більшу витрату пального, погіршення зчіпних властивостей та керованість.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.