Оновлені технології для зимових шин

11.10.2017

З метою підвищення якості продукції, яка б відповідала очікуванням споживачів, проведено комплекс заходів щодо зимових шин медіум – класу до початку “зимового сезону-2017”.

Для більш контрольованої поведінки шин на засніженій дорозі, гумові суміші протектора шин ViaMaggiore, SNOWGARD були збалансовані за змістом діоксиду кремнію, полімерному складу, а головне використаний значно ефективніший пластифікатор PLAXENЕ 1100 («TOTAL», Франція). Пластифікатор стимулює взаємодію силіки і натурального каучуку, служить каталізатором для рівномірного молекулярно – масового розподілу інгредієнтів в суміші і покращує міцність гумової суміші на розрив. Завдяки такому комплексному рішенню значно поліпшиться еластичність протектору при мінусовій температурі і зчеплення на снігу за рахунок «м'якості» блоків малюнка протектора.

Крім того, особлива увага приділена легковим шинам 16 дюйму. Виготовлення всіх шин 16" з червня 2017 р. переведено виключно на нове високотехнологічне обладнання, а саме:

• автоматичні складальні комплекси «PLT» (Німеччина) та «EXXIUM» (Нідерланди), встановлений в 2017 р.;
• форматори-вулканізатори 52" німецької компанії «Harburg-Freudenberger», встановлені в 2017 р..

Все це дозволило значно поліпшити якість виробленої продукції, що підтверджується при перевірці на лінії інспекції якості «Hofmann» (Німеччина).

Шини 16 дюйму проходять 100% (по об’єму виробництва) перевірку на силову неоднорідність, статичний і динамічний дисбаланс та радіальне биття на інспекції якості «Hofmann».

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.