П'ять ЗА на користь Premiorri ViaMagiore Z Plus

08.11.2019

Які зимові шини купити?


Ми пропонуємо недавню новинку Premiorri ViaMagiore Z Plus, а щоб не бути голослівними, надаємо п'ять важливих фактів в її користь.

Зимова шина Premiorri ViaMagiore Z Plus була розроблена в 2017-му році і запущена у виробництво на вітчизняному шинному заводі. Для української шинної індустрії вона стала черговим ноу-хау, так як вперше в нашій країні почали робити зимову шину з асиметричним малюнком протектора. Причому це виявився досить прогресивний малюнок зі спеціальними елементами, який разом із зимовими гумовими сумішами зробив шину володаркою відмінних характеристик, які недоступні жодній шині даної цінової категорії. В результаті на ринку зимових покришок України з'явився продукт, який вподобали автовласники різних класів автомобілів, включаючи преміум-сегмента.

Що ж стало причинами такої популярності, про які деякі автовласники досі не знають? Опитавши тих, хто вже їздив на шинах Premiorri ViaMagiore Z Plus минулої зими, ми виділили п'ять основних факторів:

По-перше, це шина скандинавського типу, тобто для суворих зимових умов з великою кількістю льоду й снігу. Існує ще одна категорія зимових шин - для м'яких зим центральної Європи, де сніг і ожеледиця на дорогах велика рідкість, а в основному потрібні шини з хорошими характеристиками при їзді по асфальту при низьких температурах. Роками доведено, що для доріг України найбільш оптимальний саме скандинавський тип зимових шин. При експлуатації машини це означає, що на зимовій обмерзлій дорозі та на снігу автомобіль, взутий в ViaMagiore Z Plus, в порівнянні з шинами для м'яких зим, буде:

  • значно краще триматися за дорогу;
  • краще управлятися;
  • мати помітно коротший гальмівний шлях.

По-друге, модель Premiorri ViaMagiore Z Plus спочатку розроблялася для автомобілів бізнес-класу і SUV, тому в неї закладалися найкращі характеристики, які «вимагають» машини цих класів. Пізніше лінійка типорозмірів була розширена і для сімейних автомобілів, зараз включає шини з посадочним діаметром від 15 до 18 дюймів.

По-третє, Premiorri ViaMagiore Z Plus має, мабуть, найбільш доступну ціну в сегменті зимових шин скандинавського типу. Всі інші зимові шини в ціновому діапазоні ViaMagiore Z Plus відносяться до покришок для м'яких зим центральної Європи.

По-четверте, на шину надається розширена гарантія PREMIORRI ASSISTANCE (в фірмових магазинах ROSAVA). Вона дозволяє при експлуатаційному пошкодженні шини як безкоштовно її відремонтувати, так і поміняти шину на нову, в випадках, коли ремонт неможливий.

По-п'яте, так як ця модель випускається в Україні на виробництві шинного заводу, в продажу ви не знайдете покришок дво- або трирічної «давності». Практично 100% - це шини, випущені цього року, а значить, виключений можливий негативний фактор неправильного зберігання шин у деяких продавців.

Вважаємо, цих доводів цілком достатньо, щоб не купувати зимові шини не для наших зим, щоб не шукати собі пригод при покупці "беушних" шин і щоб не витрачатися на нові покришки невідомих брендів, родом з азіатських країн, де про зиму знають тільки з телевізора . Краще купити шини, розробники і виробники яких знаходяться у тебе в країні. Вони явно не будуть створювати продукт, через який їм буде соромно.

Тому зимова шина Premiorri ViaMagiore Z Plus - це найоптимальніший вибір для українських автовласників.


Авто Центр

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.