Переговори - вірний шлях до розширення експортних кордонів

08.10.2021

Обговорення деталей подальшої співпраці та укладення нових контрактів — так завершилися перемовини з компанією "PRESTIGE TIRES Distributor" з Маямі (штат Флорида).

Представники наших американських партнерів особисто приїхали в Україну, щоб домовитися про подальші постачання на один з найбільших конкурентних ринків збуту у світі — США.

Споживачів та дистриб’юторів шин саме цього ринку ми завжди сприймали як клієнтів, які спокушені найбільшим вибором шинних брендів.

Проте нам, українському виробнику шин з 50-річною історією, вдалося успішно модернізувати виробництво і відкрити для себе раніше недосяжні горизонти. Тепер ми виробляємо сучасні шини, які відповідають вимогам ринку та очікування споживачів-автомобілістів, зокрема, американських.

Активна співпраця зі США розпочалася у 2019 році з річних постачань у розмірі 50 тисяч шин. На сьогодні, за 9 місяців 2021 року, ми показово вийшли на інші цифри — 400 тис. шин.

Для нас постійні постачання на американський ринок — це критерій, який яскраво доводить, що якість наших шин відповідає очікуванням власників сучасних авто.

Під час переговорів обговорено широке коло питань, що стосуються американської та української співпраці.

Переговори щодо стратегічної співпраці компаній в області експорту шин проводили керівники та ТОП менеджери нашого підприємства, тож ми вже почали реалізовувати результати обговорення.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.