Підсумки 2016 року: розширена програма «РОСАВА Assistance»

16.01.2017

Успіхи в області конструювання і технологій, а також нові підходи до маркетингу дозволили компанії «РОСАВА» вийти на новий рівень сервісу. Так, окрім обов'язкової за ДЕСТом п'ятирічної гарантії, медіум-шини білоцерківського виробництва мають розширену гарантію «РОСАВА Assistance», причому з кожним роком учасники програми отримують ще більш цікаві умови.

    З купівлею двох або чотирьох зимових шин PREMIORRI ViaMaggiore або ROSAVA SNOWGARD, а також літніх шин ITEGRO ROSAVA, PREMIORRI Solazo покупець отримує в подарунок сервісну картку з наданням безкоштовних послуг: ремонт або заміна шини при пошкодженні під час експлуатації, запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, а також організаційну або інформаційну допомогу під час руху. Після дзвінка до  сервісного центру клієнт отримає допомогу  в тому регіоні, де відбулося  пошкодження шини під час експлуатації. Технічна служба оперативно приїде на місце, при необхідності безкоштовно евакуює автомобіль до СТО, де шину діагностують та замінять або безкоштовно відремонтують і т.д.

     У 2016 році сервісні карти активізували 2700 осіб. З них 101 особа  скористалася послугами розширеної програми: 55 клієнтам проведений ремонт шин, 40 - безкоштовна заміна шини.

 Дякуємо усім клієнтам програми «Росава Assistance» за довіру та участь у програмі! Бажаємо всім у швидкому майбутньому пишатися хорошими дорогами!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.