Підсумки 2016 року: участь в найбільших спеціалізованих міжнародних виставках.

19.01.2017

У 2016 році компанія «РОСАВА» взяла участь в 29-й Міжнародній виставці шинної індустрії REIFEN - 2016 в Ессені (Німеччина). Цього разу були представлені шини для сільгосптехніки, вантажних і легкових автомобілів, як уже відома на ринку продукція, так і розробки останніх 2-х років. Зокрема, нова літня шина ITEGRO, що забезпечує поліпшені показники керованості та курсової стійкості, надійне зчеплення на мокрій і сухій дорозі,  інші переваги. Новинка з всесезонним рисунком протектора VIMERО PREMIORRI і зимова шина SNOWGARD, що гарантують  високі показники безпеки та адекватну поведінку на дорогах. Радувало те, що велику увага викликали всі без винятку представлені групи шин  та   укладено ряд контрактів.

   Шини українського виробника «РОСАВА» були представлені на шинній виставці країн Латинської Америки і Карибського басейну в Панамі в липні 2016 року.

   Серед експонатів продукції компанії були представлені як відомі шини, які стали популярні на ринках Європи, Америки, Африки, так і розробки останніх років. В результаті участі у виставці проведені переговори з великою кількістю компаній і укладені контракти на поставку продукції до  Пуерто-Ріко, Венесуели, Мексики та ін.
Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.