Підсумки 2016 року: зростання продажу становило 45% у порівнянні з 2015 роком

16.01.2017

   Компанія «РОСАВА» не тільки зберегла лідируючі позиції на вітчизняному ринку, а й зміцнила їх. У жорсткій конкуренції в сегменті сільськогосподарських шин  наша компанія збільшила продаж і  вперше посіла позицію лідера на українському ринку сільськогосподарських шин! Це значна перемога, і ми не будемо зупинятися на досягнутому!

   В 2016 році компанія «РОСАВА» реалізувала 3,9 млн.шт. шин. Продаж зріс на 45% у порівнянні з 2015 роком. Збільшено продаж у  групі легкових шин на 47,3%. Також зросла реалізація продукції у групі легковантажних шин, вантажних шин, сільськогосподарських шин: 26%, 17% і 57% відповідно.

   Одночасно, крім українського ринку, компанія продовжувала освоювати закордонні ринки збуту, звертаючи особливу увагу на європейський. «РОСАВА» значно розширила свою присутність в таких країнах як Німеччина, Великобританія, Франція, Іспанія, Італія, Угорщина, Туреччина, Польща та ін.

   Якщо говорити про реалізацію продукції по регіонах, то найвищі показники стосуються  країн СНД, де продаж збільшено в 2,4 рази. Зріс  продаж на ринку України - 57%. Відзначено також зростання продажу на вторинному ринку в Європі - 52%. Крім того, збільшено показники з продажу на Близькому Сході - 18%. Експортний потенціал зріс на 30%.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.