Питання і відповіді для споживачів, які надходять за програмою РОСАВА ASSISTANCE

26.02.2016

У чому суть програми РОСАВА Assistance? Це гарантійна програма?

- Це додатковий сервіс, спрямований на оперативне обслуговування клієнта щодо ремонту чи заміни шин ROSAVA або PREMIORRI на безкоштовній основі. Програма не має нічого спільного із заводською гарантійної програмою заводу-виробника. Компанія «РОСАВА» спільно з агентством «Смайл Асістанс» запропонувала дану програму восени 2015 року. Пілотний проект поширювався на покупку зимових шин SNOWGARD ROSAVA або PREMIORRI ViaMaggiore.

 

За бажанням споживачів програма РОСАВА Assistance розширена і до весняно-літнього сезону 2016 року на літні шини ITEGRO ROSAVA або PREMIORRI Solazo.

 

Споживачі, які купили зимові шини SNOWGARD ROSAVA або PREMMIORRI ViaMaggiore за програмою РОСАВА Assistance, можуть і надалі користуватися її послугами при покупці літніх шин. Купивши дві або чотири вищевказані літні шини необхідно зателефонувати в сервісний центр за номером, вказаним на картці (044) 239-88-33, повідомити номер своєї картки та інформацію про придбані літні шини. Таким чином, клієнт буде обслуговуватися по одній картці з зимових і літніх шин (не більше 8 шт. на одній картці).

 

Хто є клієнтом програми РОСАВА Assistance?

- Покупець 2 або 4 літніх шин ITEGRO ROSAVA або PREMMIORRI Solazo, який зробив покупку в період з 10 березня 2016 року. У торговій точці він отримує сервісну картку РОСАВА Assistance. Вона діє протягом року на кожну шину з моменту активації картки. Покупець повинен активувати картку самостійно, зателефонувавши за номером телефону (044) 239-88-33, вказаним на ній або за посиланням www.carassistance.net.

 

Що це дає?

- Ряд переваг:

• при пошкодженні шини під час руху клієнту самостійно не доведеться шукати шиномонтаж;

• забезпечено безкоштовний ремонт або замінк шини при експлуатаційних пошкодженнях;

• виключається необхідність повертати пошкоджену шину в торгову точку або на завод-виробник.

 

 Як це працює?

- Якщо під час руху сталося пошкодження шини, клієнт дзвонить в сервісний центр і повідомляє інформацію про себе для проведення ідентифікації, повідомляє про проблему та місце знаходження. До нього виїжджає технічна служба, проводить експертизу шини. Залежно від її результатів, безкоштовно робить ремонт або замінює шину на нову (аналогічну марку, модель, типорозмір).

 

Ви хочете сказати, що клієнту дійсно безкоштовно відремонтують або замінять шину? І не треба нікуди їхати?

- Під час запуску програми, такі думки - щодо її роботи - зустрічалися дуже часто. Частина клієнтів повірила, а частина поставилася скептично, мовляв, час покаже. Але слід зазначити, що програма спрацювала ефективно. Це можуть підтвердити споживачі з міст Біла Церква, Кременчук, Житомир, які встигли нею скористатися. За 4 місяці було зареєстровано 11 випадків пошкодження шин на українських дорогах. В основному це були проколи, порізи, і більш серйозні пошкодження, викликані при попаданні в ями на дорогах або люки. В результаті 7 шин були безкоштовно відремонтовані і 4 шини безкоштовно замінені новими. Незалежно в якому місті сталася ситуація, наприклад, один з учасників програми купив шини в Білій Церкві, а пошкодження трапилось в  Житомирі. Повідомивши в сервісний центр про те, що трапилося, технічна служба з Житомира - партнери «Смайл Асістанс» після проведення всіх процедур, безкоштовно замінили пошкоджену шину на нову.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.