Працюємо в умовах пандемії АБО Угода = Виконання

23.04.2020

Цього тижня розпочинається завантаження 5-ти контейнерів (5600 шин) з останніми розробками білоцерківських шинників - Premiorri Solazo S Plus, Vimero SUV, Vimero Van, найпопулярніших 15-18 дюймів. Вони відправляться до Нової Зеландії.


Так, на початку березня ми заключили перспективний контракт з потужною дистриб'юторською компанією на поставку шин на ринки Австралії та Нової Зеландії.


Проте, життя внесло свої корективи, світова пандемія змусила бізнес, зокрема і шинний, тимчасово пригальмувати швидкість. Та зобов'язання, які ми на себе поклали ще до поширення вірусу і введення обмежень, стимулюють нас продовжувати реалізувати намічені плани.


"Розуміючи всю складність ситуації через пандемію у світі, ми не могли підвести наших вітчизняних і зарубіжних клієнтів, тому намагалися виконати свої зобов'язання в питаннях відвантаження готової продукції, яку виробили згідно із заявками ще до введення карантину. Ми мали достатній запас продукції, щоб задовольнити попит в цей період", - зазначили в компанії.


#rosava#premiorri#австралія#нова зеландія#шини

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.