Premiorri представлено на виставці SEMA Show

10.11.2021

Наш дилер зі США - PRESTIGE TIRES представив шини ТМ  Premiorri та Rosava на найбільшій світовій автомобільній виставці SEMA Show-2021.

Вона відбулася 1-4 листопада у Лас-Вегасі (США).

Ефектний стенд посеред найбільшого павільйону виставки зібрав багато охочих ознайомитися з шинами українського виробництва. Ми представили лінійки літніх, зимових та всесезонних шин Premiorri, а саме: Solazo S Plus, ViaMaggiore, ViaMaggiore Z Plus, Vimero, Vimero SUV, Vimero Van.

SEMA Show — це єдина щорічна виставка, яка об’єднує всі сегменти автомобільної промисловості під одним дахом, збирає найкращі уми галузі. Місце, де дебютують найпопулярніші, новітні автомобільні продукти й серед них МИ – єдиний виробник шин в Україні, частка експорту якого у 60 країн у 2021 році складає 60-70%. На виставці були присутні понад 1000 компаній-експонентів і десятки тисяч покупців. 

Проходили тест-драйви, паркури, спеціальні покази та галузеві заходи, які дали можливість отримати корисну інформацію та нові враження. 

Останній раз виставка проводилася напередодні пандемії, у 2019 році. Цьогоріч гостей та учасників було значно менше, ніж в попередні роки. Проте шинні представники з усього світу мали можливість обмінятися досвідом, перейняти деякі особливості роботи один одного.  

Під час виставки представники нашої компанії - заступник директора комерційного з продажу Павло Пуськов та старший менеджер комерційного відділу Олександр Куценко - ознайомили учасників з продукцією українського виробництва.

Цього року ВПЕРШЕ були представлені АГРОШИНИ TM Rosava! 

Це була ще одна чудова можливість зустрічі з нашими нинішніми та потенційними партнерами. Менеджери обговорили питання поточної ситуації на ринку, постачання та цінової політики, а також плани на майбутнє. 

«Від усіх потенційних і наявних клієнтів ми отримали багато схвальних відгуків щодо якості, а також побажань стосовно розширення лінійки all season: необхідних типорозмірів, очікувань щодо рисунка протектора. Закордонний ринок готовий цілорічно купувати шини українського виробництва", - коментує Олександр Куценко. 

Наразі ми продовжуємо формуємо фундамент продажів ринку Америки та Європи, адже маємо для цього всі інструменти. Готуємо нову програму розвитку.


#Premiorri#шини#виставка#дилер#США#SEMA Show

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.