PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS: сніжний екзамен 2021

24.02.2021

Зимовий сезон 2021 майже закінчується. Він показав, що погодні умови можуть бути ой, які непередбачувані й часом навіть небезпечні. Але потрібно бути готовими до всіх принад зими: заметілі, ожеледиці, льодових дощів й позначок + на термометрі.

PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS витримала екзамен зимовими дорогами!

Це підтверджують відгуки водіїв! Це є результатом успішних продажів!Свою авторитетну думку висловив автоексперт і журналіст Юрій Дацик, який цьогоріч став "обличчям" нашої зимової кампанії:

Минулої осені я взяв на споживчий тест зимову шину типорозмір 195/65R15 91H. Чесно кажучи від VIAMAGGIORE Z PLUS на снігу я в захваті! Пригадую наші тури на тести шин в Заполяр'ї, хотілося весь час заїхати в якусь снігову пастку. Хочете вірте, хочете ні, але жодного разу не було так, щоб я застрявав так, щоб відкопуватися або просив чиєї допомоги. З усіх снігових пасток Z PLUS вибиралася сама. І як підсумок я поставлю цій шині за властивості на СНІГУ 5 БАЛІВ.

Другий іспит, який довелося здавати цієї зими - це іспит в умовах обмерзання. Слизько на цій шині? Так, слизько, як на будь-якій не шипованій зимовій шині. Але слизько може бути по-різному. Повертаєш кермо, а машина їде прямо. Не повертаєш - машина все-таки повертає. Так, з різним ступенем зносу або заносу, але машина все-таки реагує на поворот керма і скидання газу.

Поведінка VIAMAGGIORE Z PLUS на льоду помітно відстає від своїх можливостей на снігу. Проте, машина з певним запізненням реагує на повороти керма і на скидання газу і веде себе цілком прогнозовано. 


Тепер про асфальт. Це дуже серйозне покриття і сказати наскільки хороша чи погана ця шина можна тільки за результатами порівняльних тестів. В реакціях на швидкі повороти керма на асфальті, можу сказати, що ця шина десь посередині. І це нормально. Для зимової шини, яка має рисунок протектора скандинавських шин, а твердість гумових сумішей, як для зимових шин для м'яких зим Центральної Європи.

Ще про одну характеристику — це комфорт. Так, ця шина дещо шумна і не дуже комфортна, так як адаптована під погані (українські) дороги. Вона має посилений каркас і потовщені стінки боковини.

Отже, PREMIORRI VIAMAGGIORE Z PLUS варта уваги! В ній вдало збалансовані властивості двох класів зимових шин - для м'яких зимових шин Центральної Європи і для суворих зим Скандинавських країн. І при цьому вона має дуже доступну ціну!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.